شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانبازدید فرمانده سپاه کردستان از اجرای طرح شهید شوشتری در سروآباد

بازدید فرمانده سپاه کردستان از اجرای طرح شهید شوشتری در سروآباد

منتشرشده در کردستان شنبه, 30 ارديبهشت 1396 ساعت 08:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار رجبی با حضور در محل اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی شهید شوشتری در روستاهای شهرستان سروآباد ، از این طرح‌ها بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت این پروژه‌ها قرار گرفت.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با حضور در محل اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی شهید شوشتری در روستاهای شهرستان سروآباد ، از این طرح‌ها بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت این پروژه‌ها قرار گرفت. وی از قرارگاه پیشرفت و آبادانی و محرومیت‌زدایی سپاه کردستان در منطقه بازدید و در جریان روند اجرای کار قرار گرفت و دستورات لازم را صادر کرد.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در جریان این بازدید باهدف کمک به محرومان و مستضعفان با برخی از خانواده‌های محروم و بی‌بضاعت روستاهای اطراف منطقه سروآباد دیدار و دلجویی کرد.

 

 

سردار رجبی در این بازدید افزود: مردم کردستان همیشه در تمامی عرصه‌ها همراهی و حمایت خود را به نظام و انقلاب ثابت کرده‌اند و باید قدرشناس این عزیزان باشیم.

 

وی با اشاره به مأموریت قرارگاه پیشرفت و آبادنی و اجرای طرح شهید شوشتری در این شهرستان اظهار کرد: 30 روستای شهرستان سروآباد در طرح محرومیت‌زدایی شهید شوشتری قرار گرفته و امیدواریم با ادامه مأموریت‌های این قرارگاه و پیگیری‌های سپاه کردستان مشکلات روستای "دگاگا" نیز برطرف شود.

 

در ادامه بازدید فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در مزار شهدای روستای "دگاگا" بخش مرکزی شهرستان سروآباد نیز حضور یافت.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است