شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت المقدس کردستان : کار جهادی اقدامات عملیاتی و حضور در صحنه برای خدمت به مردم محروم است

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان : کار جهادی اقدامات عملیاتی و حضور در صحنه برای خدمت به مردم محروم است

منتشرشده در کردستان چهارشنبه, 22 شهریور 1396 ساعت 16:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تاکیدداشت: سبقه کار جهادی اقدامات دفتری نیست اقدامات عملیاتی و حضور در صحنه برای خدمت به مردم محروم است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در حاشیه مراسم کلنگ زنی احیای روستای متروکه علیسرخ اظهار داشت: خودیاری و مشارکت مردم برای احیای روستای علیسرخ از فاکتورهای مهم پیشرفت کار است.

 

وی با اشاره به حضور دومین بار در این روستا افزود: بار اول برای شروع اقدامات ستادی، هماهنگ سازی ادارات و تشویق خود اهالی جهت هماهنگی بیشتر در این روستای متروکه حاضر شدیم.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه با خواست مردم و مشارکت ادارات می خواهیم جائی که متروکه و مخروبه است را دوباره زنده کنیم، گفت: از فاصله حضور قبلی در این روستا همه اقدامات هماهنگی و مشارکت و تهیه نقشه اسناد و همه اقدامات لازم قبل از شروع ساخت روستای جدید آماده شده است.

 

سردار رجبی تصریح کرد: امروز کلنگ شروع عملیات ساخت روستا را بر زمین زدیم و امیدواریم با همکاری ادارات و مشارکت خود مردم در کمترین زمان ممکن روستای جدید علیسرخ ساخته شود.

 

وی خواست مردم و همکاری خوب ادارات خدمات رسان شهرستان بیجار را یکی از دستاوردهای مهم قرارگاه پیشرفت و آبادانی نام برد و بیان داشت: خودیاری و مشارکت مردم فاکتور اصلی ساخت روستای جدید علیسرخ است.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس در ادامه سخنان خود با اشاره به آماده سازی جاده در ضلع شمالی روستای علیسرخ که سه استان آذربایجان غربی، زنجان و کردستان را به یکدیگر وصل می کند ،اظهار داشت: این اقدام یکی دیگر از دستاوردهای جهادی قرارگاه پیشرفت و آبادانی در مناطق محروم شهرستان بیجار است.

 

وی خاطر نشان کرد: احداث قنات، حفر چاه، آبرسانی به روستاها و ایجاد خانه های محروم در دستور کار قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان کردستان در مناطق محروم قرار دارد.

 

 فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: این اقدام یک شروع کار دست جمعی و مشارکتی بین مردم و ادارات با پیگیری سپاه استان برای خدمت رسانی به مردم مناطق محروم است.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در پایان یادآور شد: سبقه کار جهادی اقدامات دفتری نیست اقدامات عملیاتی و حضور در صحنه برای خدمت به مردم محروم است.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است