شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیجار : توسعه فرهنگ محرومیت‌زدایی و ایجاد روحیه سازندگی از اهدف اردو‌های جهادی است

فرمانده سپاه بیجار : توسعه فرهنگ محرومیت‌زدایی و ایجاد روحیه سازندگی از اهدف اردو‌های جهادی است

منتشرشده در کردستان شنبه, 25 شهریور 1396 ساعت 10:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیجار گفت : توسعه فرهنگ محرومیت‌زدایی در بین جوانان و ایجاد روحیه سازندگی و امید در مردم، از رسالت‌های مشخص شده برای افراد شرکت‌کننده در اردو‌های جهادی است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار حسن عسگری فرمانده سپاه بیجار  با بیان اینکه اولین هدف اردو‌های جهادی خودسازی است، تصریح کرد: هم اکنون ۵۰ دانشجوی بسیجی در بیجار در قالب ارد‌وهای جهادی مشغول امداد رسانی به محرومان هستند.

 

سرهنگ عسگری در جریان بازدید از فعالیت‌های دانشجویان بسیجی جهادگر در روستا‌های محروم بیجار، اظهار کرد:  رنگ‌آمیزی مدارس و مساجد، ساخت خانه محروم، برگزاری کلاس‌های فرهنگی و روانشناسی و کلاس‌های هنری از جمله کار‌هایی است که جهادگران طی این 10 روز در روستا‌های محروم انجام می‌دهند.

 

وی اظهار کرد: خودسازی، کمک به مردم محروم روستا‌ها و آشنایی با زندگی و سختی‌های مردمان در روستا‌ها و نقاط دوردست از جمله دستاورد‌های این اردو‌ها برای جوانان است.

 

فرمانده سپاه بیجار بیان کرد: بخش اعظمی از این اردو‌های جهادی بر پایه سازندگی استوار است که این سازندگی از خودسازی درونی افراد آغاز شده و به سازندگی در مناطق محروم خلاصه می‌انجامد.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است