شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه قروه خبر داد: توزیع بیش از ۵۰۰ بسته لوازم التحریر رایگان در بین دانش آموزان قروه‌ای

فرمانده سپاه قروه خبر داد: توزیع بیش از ۵۰۰ بسته لوازم التحریر رایگان در بین دانش آموزان قروه‌ای

منتشرشده در کردستان شنبه, 01 مهر 1396 ساعت 11:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قروه از توزیع بیش از ۵۰۰ بسته لوازم التحریر رایگان در بین دانش آموزان کم بضاعت و بی بضاعت در این شهرستان خبرداد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار سعید شعبانی فرمانده سپاه قروه با اشاره به برنامه‌های سپاه در راستای محرومیت زدایی در مناطق محروم اظهار داشت: با آغاز سال تحصیلی جدید و در راستای برنامه‌های محرومیت زدایی و مردم یاری بیش از ۵۰۰ بسته لوازم التحریر توسط سپاه برای توزیع بین دانش آموزان کم بضاعت و بی بضاعت اماده شده است که توسط حوزه‌های بسیج سطح شهرستان بین دانش اموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

 

وی افزود: در راستای برنامه‌های محرومیت زدایی با آغاز سال تحصیلی جدید نسبت به مرمت و بازسازی و زیباسازی ۱۰ مدرسه با کمک آموزش و پرورش اقدام شده است. 

 

فرمانده سپاه قروه ادامه داد: در راستای طرح کرامت ۲ و قرارگاه جوادالائمه (ع) نیز موضوع توانمندسازی و آموزش دانش آموزان را در مناطق هدف مدنظر داریم که اقدامات لازم در این خصوص نیز صورت پذیرفته است.

 

شعبانی گفت: در قرارگاه پیشرفت و آبادانی نیز در حوزه تعلیم و تربیت دانش آموزان و مسائل آموزشی و توانمندسازی والدین مورد توجه بوده است که با مشارکت آموزش و پرورش شهرستان انجام خواهد شد.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است