شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان : دفاع مقدس نمودار برجسته ترین افتخارات ایران اسلامی است

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان : دفاع مقدس نمودار برجسته ترین افتخارات ایران اسلامی است

منتشرشده در کردستان دوشنبه, 03 مهر 1396 ساعت 12:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان این هفته را نمودار برجسته ترین افتخارات ایران اسلامی دانست.

 به گزاش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با گرامیداشت سی و هفتمین سالگرد هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس یک اقدام تاریخی است و هیچ ملتی نباید تاریخ کشورش را فراموش کند.

 

وی به اراده و ایستادگی سربازان دفاع مقدس در سال ۵۹ اشاره کرد و افزود: شور انقلابی، معنوی و دینی برگرفته از مرجعیت دینی و پاسداشت اعتقادات دینی بود که ما را در این دفاع مقدس و درگیری نابرابر با همه دشمنان اسلام پیروز گرداند.

 

سردار رجبی توانمندی موشکی، آمادگی نیرو‌های مسلح و خودباوری ملی را از برکات هفته دفاع مقدس دانست و اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور عظمت‌های خلق شده به دست مدافعین این ملت است.

 

 وی افزود: حفظ ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج روحیه ایثار و شهادت و نهادینه‌کردن فرهنگ جهاد از مهم‌ترین اهداف گرامیداشت هفته دفاع مقدس است.

 

سردار رجبی با تاکید بر اهمیت هفته دفاع مقدس در کردستان افزود: مردم کردستان در جنگ تحمیلی هم در برابر ضدانقلابی که ارزش‌های انقلاب و توسعه استان کردستان را هدف قرار داده بودند و هم در برابر دشمنان بعثی جنگیدند و غیور مردان و زنان این دیار با گذشت از جان و مال خود و با ایستادگی به پیروزی رسیدند.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ادامه داد : یکی از اقدامات بسیار ارزشمند و چشمگیر سپاه بیت المقدس در کردستان برگزاری کنگره 1000 شهید پیشمرگ مسلمان کرد بود که در سطح بسیار مطلوبی برگزار شد. 

 

سردار رجبی در راستای توسعه و آبادانی هرچه بیشتر استان کردستان تاکید کرد: سپاه تمام توان خود را در جهت رفع محرومیت و محرومیت زدایی به کار گرفته است.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است