شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بانه مطرح کرد : بازدید بیش از ۵۹ هزار زائر از یادمان‌های دفاع مقدس در بانه

فرمانده سپاه بانه مطرح کرد : بازدید بیش از ۵۹ هزار زائر از یادمان‌های دفاع مقدس در بانه

منتشرشده در کردستان سه شنبه, 11 مهر 1396 ساعت 15:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهرستان بانه گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه تا پایان شهریور ماه امسال ۵۹ هزار و ۴۷۰ زائر در قالب کاروان‌های راهیان نور از یادمان‌های دفاع مقدس این شهرستان دیدن کردند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار مصطفی سلیمانی فرمانده سپاه شهرستان بانه ، اظهار داشت: از ابتدای اردیبهشت‌ماه تا پایان شهریورماه امسال، 59 هزار و 470 نفر زائر در قالب کاروان‌های راهیان نور و پنج هزار خانواده نیز به‌صورت شخصی از یادمان‌های دفاع مقدس این شهرستان بازدید کردند.

 

وی گفت: شهرستان بانه به‌دلیل وجود یادمان‌های دفاع مقدس در بوالحسن و مزار شهدای گمنام سیران‌بند، به‌عنوان مناطق عملیاتی دوران دفاع در شمالغرب کشور شناخته شده و سالانه میزبان زائران راهیان نور سراسر کشور است.

 

فرمانده سپاه شهرستان بانه با اشاره به اینکه بیشترین کاروان‌ها از یادمان سیران‌بند این شهر دیدن کرده‌اند، تصریح کرد: بیشترین کاروان‌های اعزامی راهیان نور به این شهر مربوط به استان‌های اصفهان و یزد بوده است.

 

سلیمانی افزود: زائرسرای «شهید نصراللهی» سپاه بانه با ظرفیت اسکان شبانه 400 نفر، پاسخ‌گوی نیاز کاروان‌ها نیست و برای اسکان زائران از ظرفیت مدارس شهرستان که مکان مناسبی برای اسکان نیستند استفاده می‌کنیم.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است