شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانسردار رجبی: سپاه آنچه که در توان دارد پای کار می‌آورد

سردار رجبی: سپاه آنچه که در توان دارد پای کار می‌آورد

منتشرشده در کردستان دوشنبه, 29 آبان 1396 ساعت 09:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان اظهار داشت: سپاه با نیت کمک به مردم مناطق زلزله‌زده در استان کرمانشاه حضور پیدا کرده و آنچه که در توان دارد پای کار می‌آورد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: سپاه با نیت کمک به مردم مناطق زلزله‌زده در استان کرمانشاه حضور پیدا کرده و آنچه که در توان دارد پای کار می‌آورد.

 

سردار رجبی در حاشیه بازدید از مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اظهار داشت: سپاه با نیت کمک به مردم مناطق زلزله‌زده، احساس تکلیف و با توجه به فرمان مقام معظم رهبری در استان کرمانشاه حضور پیدا کرده است.

 

وی گفت: رویکرد حضور سپاه کردستان در مناطق زلزله‌زده مشارکتی بوده و می‌خواهیم برای کمک به مردم آنچه که از لحاظ نیروی انسانی، امکانات مهندسی و درمانی در توان داریم پای کار بیاوریم و امیدواریم خود مردم، خیرین، ادارات و نهادها نیز در این راستا کمک کنند.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان تصریح کرد: پس از وقوع زلزله، سپاه کردستان در روز بعد گروه‌های مهندسی، جهادی، امدادی، درمانی و بیمارستان صحرایی را به منطقه زلزله‌زده اعزام و ستاد در منطقه فعال و تقسیم کار انجام شد و احداث منازل 6 روستا به ما واگذار شده است.

 

وی با اشاره به بازدید خود از مناطق زلزله‌زده کرمانشاه بیان کرد: در حقیقت وضعیت به‌گونه‌ای است که همانند سایر مناطق دیگر تثبیت شده و تا حدودی در کنترل و از وضعیت امداد و نجات فاصله گرفتیم و تأمین نیازمندی‌ها که بخشی از کار بوده به خوبی انجام شده است.

 

 

سردار رجبی افزود: مردم مناطق زلزله‌زده پس از این چند روز کم کم شروع به کار کرده‌اند و علی‌رغم اینکه منازلشان تخریب شده به دنبال ساماندهی هستند و این برای کسانی که در آن مناطق در حال خدمت هستند، جای امید دارد.

 

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر گفت: کمک‌های مردمی همچون البسه و مواد غذایی ارسال شده به مناطق زلزله‌زده واقعاً «فوق‌العاده و بیش از حد انتظار» بود که جای تقدیر دارد اما ‌هم‌اکنون باید مردم کمک‌های نقدی خود را برای این مردم آسیب‌دیده به حساب‌های اعلام شده واریز کنند تا روند ساخت و ساز و احداث سرپناه برای آنان به‌خوبی پیش رود و سر و سامان بهتری بگیرند.

 

وی با قدردانی از تلاش همه مردم و ارگان‌هایی که در مناطق زلزله‌زده مشغول به خدمت‌رسانی هستند، عنوان کرد: امیدوارم تمام ادارات براساس دستورات گرفته شده در جهت خدمت‌ به مردم آسیب‌دیده به‌خوبی به وظیفه خود عمل کنند و این خدمت‌رسانی‌ها به مردم مناطق زلزله‌زده موجب رضایت‌ حق تعالی، مردم و خانواده‌های بازماندگان شود.

 

گفتنی است؛ فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر در این بازدید که در منطقه سرپل‌ذهاب، ثلاث باباجانی و جوانرود انجام گرفت نحوه خدمات‌رسانی و میزان تلاش نیروهای اعزامی از سپاه کردستان را خوب ارزیابی کرد و ضمن تاکید بر ادامه این خدمات به مردم نیازمند، دستورات لازم برای امدادرسانی به زلزله‌زدگان را صادر و به‌صورت مستقیم بر نحوه اجرای آنها نظارت کرد.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است