شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان : حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان را مأیوس کرد

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان : حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان را مأیوس کرد

منتشرشده در کردستان سه شنبه, 24 بهمن 1396 ساعت 10:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: مطمئناً دشمنان ایران اسلامی لحظه به لحظه حضور و وحدت مردم را رصد می‌کنند و همین نقطه ناامیدی و یأس دشمن است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن در این شهر با اشاره به حضور پر رنگ و معنی‌دار مردم سنندج اظهار داشت: همانطور که مقام معظم رهبری در سخنرانی اخیرشان فرمودند، 22 بهمن امسال بسیار تماشایی و دلپذیر است.

 

وی گفت: حلقه ارتباط و هماهنگی بین نظام و مردم، اسلام است و غیر از اسلام نمی‌تواند این استحکام و اسقلال را ایجاد و حفظ کند.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک انقلاب مردمی و در عین حال ارزشی بود، تصریح کرد: در زمان حضرت امام خمینی(ره) نیز چیزی غیر از اسلام، دلیل خیزش و انقلاب مردم ایران نبود و چون امام راحل منادی اسلام بود، مردم نیز ندای او را گوش جان دادند و انقلاب را با خون خود به ثمر رساندند.

 

وی بیان کرد: حضور مردم همواره پویاترین و بانشاط‌ترین عنصر نظام بوده و این مردم سزاوار خدمت هستند، همه مسئولان نظام باید خادم مردم باشند و در این راه از هیچ خدمتی قصور و کوتاهی نکنند چرا که توجه آنان به مردم سبب دلگرمی و امیدواری بیشتر آنها به آینده نظام و انقلاب می‌شود.

 

سردار رجبی افزود: پیشران بعد داخلی و خارجی انقلاب، مردم و حضور مردم است و دشمنان انقلاب، آسیب‌پذیری نظام اسلامی را در جایی می‌بینند که مردم حضور نداشته باشند، بنابراین عدم حضور و حمایت مردم در واقع منفذ و پنجره‌ای برای امیدواری آنان در جهت برنامه‌ریزی علیه نظام مقدس اسلامی است.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان خاطر نشان کرد: مطمئناً دشمنان ایران اسلامی لحظه به لحظه این حضور و وحدت مردم را رصد می‌کنند و همین نقطه ناامیدی و یأس دشمن است.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است