شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان: ماهیت انقلاب، اسلامی است/ ۲۴۰۰ برنامه گرامیداشت دهه فجر در استان برگزار می‌شود

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان: ماهیت انقلاب، اسلامی است/ ۲۴۰۰ برنامه گرامیداشت دهه فجر در استان برگزار می‌شود

منتشرشده در کردستان شنبه, 13 بهمن 1397 ساعت 10:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با بیان اینکه امنیت پایدار از دل تهدید‌ها و تحریم‌ها بیرون آمد، گفت: ۲۴۰۰ برنامه گرامیداشت دهه فجر در استان برگزار می‌شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار  محمدحسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با حضور در برنامه زنده تلویزیونی به تشریح برنامه‌های دهه فجر در سپاه استان پرداخت و اظهار داشت: ماهیت انقلاب، اسلامی است و در وجودش استکبار ستیزی و ظلم ستیزی نهفته است.

 

وی افزود: در طول این چهل سال، انقلاب اسلامی اقداماتی را انجام داده است که نوید بخش و الهام بخش برای سایر امت‌ها و نهضت‌ها بوده است.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، با اشاره به اینکه انقلاب باعث رشد قابل توجه‌ در تمام عرصه‌ها شده است، گفت: آمار مقایسه‌ای بیان شده خود گواهی بر این ادعا است و در  خیلی از حوزه‌ها در کشور با وجود مشکلات و تنگنا‌ها  پیشرفت برجسته و قابل ملاحظه‌ای بوده است.

 

سردار رجبی بیان داشت: در آستانه ۴۰ سالگی، جشن به ثمر نشستن آن را نظاره گر خواهیم بود.قدرت بازدارندگی کشور هم به جایی رسیده است که دشمنان از این پیشرفت‌ها برآشفته اند.

 

وی  به پیشرفت و وجود ظرفیت‌های موجود در استان کردستان اشاره کرد و اظهار داشت: در طول خدمت هشت ساله‌ی خود همواره بعد از بحث امنیت، به موضوع توسعه و پیشرفت استان پرداخته‌ام چرا که  توسعه موجود زمینه‌ساز امنیت و آرامش مردم است و تحقق آن نیاز به همت سایر مسوولان اجرایی دارد.

 

سردار رجبی گفت: مسئولین دولتی باید با امیدآفرینی جهت ایجاد شغل برای رفع محرومیت زدایی در روستا‌های استان و با حضور مشارکتی مردم برای آبادی این استان باید به جد تلاش کنند.

 

وی در ادامه به تشریح برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر پرداخت و گفت: در این ایام حدود ۲ هزار و ۴۰۰ برنامه در کردستان برگزار می‌شود.

 

فرمانده سپاه کردستان افزود: ، افتتاح مسکن مددجویی، برگزاری نشست‌های فرهنگی، اعزام اکیپ‌های درمانی رایگان به مناطق محروم از ویژه برنامه‌های دهه مبارک فجر در استان است.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس با اشاره به ساخت ۲۵۰ واحد مسکونی مددجویی در استان عنوان کرد: از این تعداد ۱۷۰ واحد آن در دهه فجر افتتاح خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه تحریم‌ها تاثیری بر همت کاری ندارد گفت: سپاه بیت المقدس در جهت ارائه خدمت در این استان صادقانه تلاش می‌کند.

 

سردار رجبی در پایان از افتتاح سراسری ۴۰ هزار پروژه در کشور خبر داد و گفت: سهم استان کردستان افتتاح ۱۵۰۰ پروژه خواهد بود.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است