شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان: برای عبور از مشکلات باید از توانایی‌ها و ظرفیت‌ها بالای کشور استفاده شود/ انقلاب اسلامی، دشمنان را سخت مستاصل و سردرگم کرده است

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان: برای عبور از مشکلات باید از توانایی‌ها و ظرفیت‌ها بالای کشور استفاده شود/ انقلاب اسلامی، دشمنان را سخت مستاصل و سردرگم کرده است

منتشرشده در کردستان چهارشنبه, 24 بهمن 1397 ساعت 10:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با بیان اینکه به کوری چشم دشمنان، این انقلاب ماندگار خواهد ماند، گفت: برای عبور از مشکلات باید از توانایی ها و ظرفیت ها بالای کشور استفاده شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با تبریک سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت: مردم ایران در راهپیمایی روز 22 به دشمنان ثابت کردند از استحکام قوی و بادوامی برخوردار هستند.

 

وی با بیان اینکه مقاومت و ایستادگی مردم، مهمترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی است،گفت: دشمنان در طول این ۴۰ سال به صورت متحد، هر ابزار، فکر و اندیشه‌ای را برای نابود کردن انقلاب به کار گرفتند، اما تا امروز در اهداف شوم و پلید خود ناکام مانده اند که این به برکت همبستگی و وحدت مردم است.

 

سردار رجبی با بیان اینکه دشمنان، هیچ تحلیل درستی از انقلاب نداشته و ندارند و از طرفی نیز روند رو به رشد و بالندگی انقلاب اسلامی را برنمی تابند افزود: به رغم همه توطئه‌ها و دسیسه‌ها و تهدید‌ها و تحریم، انقلاب روز به روز با عظمت‌تر شده و موجبات یاس و ناامیدی دشمنان را فراهم کرده است.

 

وی تصریح کرد: دشمنان قسم خورده این انقلاب، از همان ابتدا این انقلاب را نشانه رفتند و تلاش داشتند به نیات شوم و نامشروع خود دست یابند، اما شکست خوردند.

 

سردار رجبی وحدت و همت را از رموز مهم انقلاب دانست و افزود: شیطنت‌های داخلی و خارجی به هیچ وجه ره به جایی نخواهد برد، چراکه ارزش‌های انقلاب اسلامی فرای مرز‌ها را درنوردیده است و با اقتدار هرچه تمام پیش می‌رود.

 

وی با بیان اینکه به کوری چشم دشمنان، این انقلاب ماندگار بوده و خواهد ماند تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران، تحول عظیم معنوی در جهان بوجود آورده و باعث بیداری مسلمانان جهان شده است و دشمن به همین خاطر تلاش دارد به هر نحوی این انقلاب را با چالش مواجه کند.

 

سردار رجبی با تاکید براینکه انقلاب اسلامی، دشمنان را سخت مستاصل و سردرگم کرده است، گفت: استکبار جهانی مدام در پی ذلت ایران و مردم این کشور است و همواره به دنبال منافع خود می‌باشد بنابراین برای حل مشکلات باید از توانایی‌ها و ظرفیت‌ها بالای کشور استفاده شود .

 

وی با بیان اینکه جوانان این مروز و بوم ثابت کردند که عشق به شهادت و ولایت دارند و در دفاع از اسلام، قرآن و حریم ولایت، هرگز کوتاه نمی‌آیند، اظهار داشت: اتکا به خدا و معنویت، انقلاب اسلامی را به این نقطه رسانده و این رمز پیروزی ملت ایران است.

 

سردار رجبی در پایان افزود: مردم استان کردستان با حضور حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن برگ زرین دیگری به افتخارات خود افزودند.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است