شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانجانشین فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان اعلام کرد: اعزام ۲۰۰ دانشجوی پسر دانشگاه‌های کردستان به مشهد شهدای جنوب

جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان اعلام کرد: اعزام ۲۰۰ دانشجوی پسر دانشگاه‌های کردستان به مشهد شهدای جنوب

منتشرشده در کردستان یکشنبه, 19 اسفند 1397 ساعت 10:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: 200 دانشجوی پسر دانشگاه های استان کردستان عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ اولین کاروان دانشجویی راهیان نور دانشجویان استان کردستان با حضور روسای دانشگاهی و سردارسرتیپ دوم پاسدار حمزه فلاح جانشین فرماندهی سپاه بیت المقدس کردستان عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.

 

سردار فلاح در مراسم بدرقه این دانشجویان گفت: دانشجویانی که امروز توفیق حضور در این کاروان را دارند با حضور در مناطق عملیاتی جنوب درک می‌کنید که کسانی در دوران هشت سال جنگ تحمیلی مردانه در مقابل یک دنیا دشمن ایستادند و جان خود را فدای این سرزمین و خاک کردند.

 

وی افزود: در یادمان‌های شهدا به شما خواهند گفت که خرمشهر به محاصره دشمن درآمد، اما جوانان خرمشهری در مقابل دشمنانی که میخواستند یک هفته‌ای به تهران برسند با کمترین امکانات و تجهیزات ایستادند و جنگیدند.

 

سردار فلاح با اشاره به اینکه سفر راهیان نور یک سفرمعنوی و ارزشی است گفت: در دوران دفاع مقدس کسانی جان خود را فدا کردند و از تمام تعلقات خود برای دفاع از این آب و خاک گذشتند که امروز ستارگانی شده اند که میشود به آن‌ها توسل کرد.

 

جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان تصریح کرد: راهیان نور ما انسان تربیت می‌کند و لازم است که جوانان امروز به تاسی از شهدا و رزمندگان، همانند رزمندگان دوران دفاع مقدس فرهنگ ایثار، شهادت، جانفشانی، از خودگذشتگی، نماز اول وقت خواندن، قران خواندن و ... در زندگی آن‌ها جاری و ساری شود.

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است