شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه کردستان: با مشارکت ،همدلی و بهره‌گیری از توانمندی‌ها توطئه‌های دشمنان را خنثی می کنیم

فرمانده سپاه کردستان: با مشارکت ،همدلی و بهره‌گیری از توانمندی‌ها توطئه‌های دشمنان را خنثی می کنیم

منتشرشده در کردستان یکشنبه, 26 اسفند 1397 ساعت 09:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کردستان گفت: به منظور خنثی‌کردن توطئه‌های دشمنان با مشارکت و همدلی و بهره‌گیری از توانمندی‌ها در راستای خدمت به مردم و رفع مشکلات معیشتی مردم تلاش کنیم.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین رجبیفرمانده سپاه کردستان در همایش شب خاطره حماسه دولاب که با محوریت شهید حاج میکائیل  حمه‌گلانی در سنندج برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سالگرد شهادت شهدای دولاب، امنیت و آسایش کشور را مرهون ایثارگری و فداکاری شهدای انقلاب دانست.

 

وی زنده نگه‌داشتن مجاهدت، ایثار و از خودگذشتگی شهیدان و تکریم و بزرگداشت خانواده‌های آنها را ضروری برشمرد و افزود: رشد و توسعه استان مرهون امنیت پایدار است و امروز به برکت خون شهدا در راستای حفظ و حراست از مرزهای کشور امنیت پایدار در استان حاکم است.

 

وی با بیان اینکه کردستان استان کم‌برخورداری است و این استان از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های خدادادی فراوانی برخوردار است، رفع محرومیت و توسعه استان را یکی از دغدغه‌های مسولان نظام عنوان کرد.

 

وی افزود: سپاه کردستان آماده خدمتگذاری به مردم در جای جای این استان است و در همین راستا سال آینده تعدادی از پروژه‌ها با هدف رفع محرومیت در روستاها اجرا می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه دشمنان نظام اسلامی درصدد ناکام جلوه‌دادن دستاوردهای نظام است، گفت: به منظور خنثی‌کردن توطئه‌های دشمنان با مشارکت و همدلی و بهره‌گیری از توانمندی‌ها در راستای خدمت به مردم و رفع مشکلات معیشتی مردم تلاش کنیم.

 

فرمانده سپاه کردستان افزود: بنا برفرمایش مقام معظم رهبری( مد ظله العالی)، بالاترین خدمت به مردم بهترین راه مبارزه با امریکاست. و همه مردم باید از توسعه و امکانات و خدمات استان بهره مند شوند.

 

وی یادآورشد: روستای دولاب و نشور در کردستان از زمینه‌های لازم برای توسعه و رفع محرومیت برخوردار است.

 

فرمانده سپاه ناحیه سنندج نیز ضمن گرامیداشت شهدای کردستان گفت: شهدای ایثارگر برای دفاع از سرزمین و حفظ ارزش‌های اسلامی جان خود را نثار کردند، در همین راستا ما باید قدردان دلاوری‌ها و خدمات آنها باشیم.

 

حسن عسکری گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم کردستان و تکریم خانواده‌های آنها را ضروری دانست.

 

بنابراین گزارش استان کردستان تعداد ۵۴۰۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است و دولاب روستایی از توابع بخش سیروان سنندج در کردستان و در ۴۰ کیلومتری جنوب غربی سنندج در مسیر جاده کامیاران قرار گرفته است.

 

 شهید حاج میکائیل حمه‌گلانی اسطوره مردانگی و ایثار بود، در ۲۵ اسفند سال ۶۰ در محاصره گروهک‌های ضدانقلاب در دولاب مجاهدانه به شهادت رسید و در پایان از خانواده این شهید مجاهد تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است