شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستان فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان : برگزاری اجلاسیه شهدا پیشانی جبهه جنگ نرم است 

 فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان : برگزاری اجلاسیه شهدا پیشانی جبهه جنگ نرم است 

منتشرشده در کردستان شنبه, 17 فروردين 1398 ساعت 13:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در اجلاسیه شهدا صدا و سیما کردستان که در سنندج برگزار شد گفت: برگزاری اجلاسیه شهدا پیشانی جبهه جنگ نرم  و کار فاخر فرهنگی در مقابله با تهاجم فرهنگی است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در اجلاسیه شهدا صدا و سیما کردستان که در سنندج برگزار شد گفت: اقدامات گسترده‌ای در حوزه فرهنگی و در اجلاسیه‌های مربوط به کنگره که از سال ۹۴ آغاز شده صورت گرفته است.

 

وی گفت: شهدای زیادی از مهاجر و انصار در استان کردستان خونشان درهم آمیخته است و ثمره این آمیختگی امنیت پایداری است که در کردستان برقرار است.

 

سردار رجبی  افزود: دو کنگره در پیش داشتیم کنگره پیشمرگ مسلمان کرد که شامل سه استان کردستان، آذربایجان غربی و کرمانشاه بود که با مروزیت استان کردستان برگزار گردید و در لابه لای این کنگره‌ها اجلاسیه‌هایی با نام کنگره ۵۴۰۰ شهید استان برگزار گردید و کمتر از دو ماه به اجلاسیه پایانی باقی مانده است و امیدواریم که این کار فاخر فرهنگی مقابله با تهاجم فرهنگی باشد.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تاکید کرد: از مجموع ۵۰ کمیته‌ای که در ساختار کنگره پیش بینی شده بود کنگره صدا و سیما یکی از فعال‌ترین کنگره هاست که در برگزاری این امر، پای ثابت همه کمیته‌ها بوده است.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است