شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان خبر داد: بازگشایی راه ارتباطی ۶۱ روستای کوهدشت شمالی توسط سپاه

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان خبر داد: بازگشایی راه ارتباطی ۶۱ روستای کوهدشت شمالی توسط سپاه

منتشرشده در کردستان سه شنبه, 20 فروردين 1398 ساعت 08:41
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: نیروهای سپاه کردستان بازگشایی ۶۱ روستای کوهدشت شمالی لرستان را برعهده گرفته و تاکنون راه ارتباطی ۶ روستا را بازگشایی کرده‌اند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین رجبیفرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با اشاره به قطعی راه ارتباطی ۶۱ روستای لرستان در پی وقوع سیلاب اظهار داشت: نیرو‌های سپاه کردستان برای بازگشایی مسیر مناطق عشایری در کوهدشت شمالی مستقر شدند و این راه ارتباطی این روستا‌ها را برعهده گرفته است.

 

وی با بیان اینکه برخی از مناطق استان لرستان در محاصره سیل و مردم‌شان نیازمند کمک هستند و همین موضوع برای ما مهم و در اولویت است، افزود: پس از اطلاع از آسیب شدید ناشی از سیل به راه‌های عشایری کوهدشت شمالی، نیرو‌های سپاه کردستان به محل اعزام شدند تا مسیر بازگشایی و وصل شود.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان خاطرنشان کرد: یگان‌های مهندسی و امدادی و ماشین‌الات سپاه در منطقه حضور و مشغول خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان هستند و نیرو‌های سپاه کردستان تاکنون راه ارتباطی ۶ روستا را بازگشایی کرده‌اند.

 

وی با اشاره به اینکه آب سد سیمره کوهدشت جنوبی نیز بالا آمده و ۱۰ روستا را گرفتار کرده است، ادامه داد:، چون در حال حاضر این روستا‌ها کاملاً محاصره در آب هستند، دستگاه‌های مهندسی نمی‌توانند کاری انجام دهند و برای ترددات دنبال تهیه قایق هستیم.

 

سردار رجبی با بیان اینکه سپاه همه توان خود را برای کمک به سیل‌زدگان به کار گرفته است، گفت: نیرو‌های نظامی استان آمادگی همه جانبه دارند تا در عرصه‌های مختلف به کمک هم‌استانی‌هایمان بروند.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان تصریح کرد: نیرو‌های سپاه کردستان با حضور در محل‌های آسیب‌دیده، مشغول امدادرسانی به سیل‌زدگان هستند و با بسیج امکانات برای امدادرسانی و رفع مشکلات و تأمین نیاز‌های مردم اقدام می‌کنند.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است