شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت المقدس کردستان: از مهمترین اهداف دشمنان نظام اسلامی ازبین بردن محور مقاومت است

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان: از مهمترین اهداف دشمنان نظام اسلامی ازبین بردن محور مقاومت است

منتشرشده در کردستان یکشنبه, 10 آذر 1398 ساعت 13:42
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: مهمترین خواسته و هدف دشمنان نظام اسلامی و انقلاب ایران از بین بردن محور و نهضت مقاومتی است که در منطقه تشکیل شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در نخستین جشنواره سراسری اسوه «تجلیل از پایگاه‌های مقاومت بسیج برتر مسجد محور استان کردستان» که در مسجد کافیه خانم سنندج برگزار شد، اظهار داشت: ارتباط تنگاتنگ پایگاه‌های بسیج با مساجد بسیار مهم است، زیرا هسته و پایگاه اولیه شکل‌گیری انقلاب مساجد بودند.

 

وی با بیان اینکه حضور پایگاه‌ها در مساجد می‌تواند محل رجوع مردم برای حل مشکلاتشان باشد که نتیجه آن ایجاد یک جامعه امن و با ثبات است، افزود: پایگاه‌های بسیج موظف هستند تا همه فعالیت‌های خود را در مساجد انجام دهند و به این صورت با مردم ارتباط مستقیم داشته باشند.

 

سردار حسینی با اشاره به اینکه پایگاه‌ها باید به صورت فعال و موفق عمل کنند یادآور شد: پایگاه‌های بسیج در محلات باید مانند پل ارتباطی بین مردم و مسئولان عمل کنند تا مردم بتوانند از این ظرفیت برای بیان و رفع مشکلاتشان استفاده کنند.

 

وی با بیان اینکه دشمن در تلاش است که فرهنگ‌های جامعه ما را محو سازد و به جای‌ آن فرهنگ غربی را بر جامعه ما غالب کند، بیان کرد: ذهن جوانان مانند کاغذ سفیدی است که هر چه بر آن بنویسیم نقش می‌بندد و پایگاه‌های ما در این باره وظیفه دارند تا مانند یک نقاش ماهر نقش دین و اسلام را بر روی این اذهان نقاشی کنند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است