شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه ناحیه سنندج خبر داد : اهدای۲۰ سری جهیزیه به نوعروسان توسط بسیج سازندگی کردستان 

فرمانده سپاه ناحیه سنندج خبر داد : اهدای۲۰ سری جهیزیه به نوعروسان توسط بسیج سازندگی کردستان 

منتشرشده در کردستان چهارشنبه, 13 آذر 1398 ساعت 10:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ناحیه سنندج از اهدای ۲۰ سری جهیزیه به نوعروسان توسط بسیج سازندگی کردستان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ عسکری فرمانده سپاه ناحیه سنندج  گفت: ۲۰ فقره جهیزیه شامل لوازم خانگی ضروری که توسط قرارگاه بسیج سازندگی سپاه ناحیه سنندج تهیه شده بود، روز سه‌شنبه در مراسمی به نوعروسان نیازمند سنندجی اهدا شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه سنندج در آیین اهدای این جهیزیه‌ها اظهار داشت:  جهیزیه اهدایی شامل ۱۱ قلم لوازم اولیه زندگی از جمله فرش، یخچال، ماشین لباسشویی و جارو برقی است.

 

وی به تحویل ۱۴۴ فقره جهیزیه به نوعروسان سنندجی در سال جاری اشاره کرد و گفت: قرار است تا پایان امسال این تعداد به بیش از ۲۰۰ فقره برسد تا به زوج‌های نیازمند و مستضعف شهرستان برای شروع زندگی مشترک تحویل داده شود.

 

فرمانده سپاه ناحیه سنندج یادآور شد: بسیج در کنار مسائل فرهنگی و دفاعی، در بحث معیشت نیز کارهای جهادی انجام داده و به قشر ضعیف و آسیب‌پذیر کمک می‌کند.

 

عسگری بر تلاش برای محرومیت زدایی در نقاط مختلف استان تاکیدکرد و افزود: بسیج و سپاه در راستای کمک به انجام ازدواج آسان به زوج‌های مسضعف و نیازمند تمام تلاش خود را به کار می‌برد و از هیچ کمکی دریغ نمی‌کند.

 

گفتنی است ؛ شهرستان سنندج  با ۵۰۰ هزار نفر جمعیت، از چهار بخش مرکزی، سیروان، کلاترزان و حسین آباد تشکیل شده است.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است