شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان : امکانات تخصصی برای ارائه خدمات درمانی بهتر به مردم کردستان فراهم شود

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان : امکانات تخصصی برای ارائه خدمات درمانی بهتر به مردم کردستان فراهم شود

منتشرشده در کردستان شنبه, 30 آذر 1398 ساعت 13:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: همه امکانات بهداشتی-درمانی تخصصی جهت ارائه خدمات درمانی بهتر به مردم کردستان فراهم شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان به منظور ارتقاء سطح بهداشت کارکنان و آحاد عموم مردم استان از بیمارستان شهید دکتر قاضی بازدید کرد.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در این بازدید خطاب به مسئولان و کارکنان این بیمارستان افزود: در منطقه‌ای که فاصله نسبتاً زیادی با مرکزیت کشور دارد، می‌طلبد شرایطی فراهم شود تا همه امکانات بهداشتی-درمانی تخصصی جهت ارائه خدمات درمانی بهتر به مردم کردستان فراهم شود و این امر با احداث بیمارستانی بزرگتر و تخصصی‌تر امکان‌پذیرتر خواهد بود.

 

وی به فرموده پیامبر اکرم(ص) اشاره و یادآور شد: «النعمت مجهولتان الصحت و الامان» سلامت و امنیت دو نعمت بزرگ الهی است که انسان‌ها باید قدرشان را بدانند.

          

سردار حسینی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات پرسنل این بیمارستان افزود: کار در  بیمارستان یکی از مشاغل سخت و پرزحمت است که ان شاء الله در نزد خداوند ماجور است.

 

گفتنی است؛ در این دیدار صمیمی فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در جریان مشکلات بیمارستان شهید قاضی قرار گرفت و دستورات لازم جهت رفع و رسیدگی به آنها را صادر کرد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است