شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان: بصیرت مردم خنثی کننده فتنه های دشمن است

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان: بصیرت مردم خنثی کننده فتنه های دشمن است

منتشرشده در کردستان یکشنبه, 08 دی 1398 ساعت 15:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: طی ۴۰ سال گذشته تا امروز انقلاب بحران‌های زیادی را پشت سر گذاشته است اما هیچ گاه به این ملت ضربه ای وارد نشده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید صادق حسینی در همایش بصیرت افزایی که به مناسبت ۹ دی در محل تالار فردوسی دانشگاه کردستان برگزار شد، اظهار داشت: استکبار جهانی و نظام سلطه از انقلاب اسلامی ایران و نهضتی که امام خمینی (ره) بنیان گذاشت و امروز راهبر حکیمش مقام معظم رهبری است، به شدت کینه به دل دارد و از هر طریق به دنبال آن است که زهرش را بریزد و در برهه کنونی آنها به طرح نفوذ در بدنه نظام امید بسته اند.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با تاکید بر اینکه فتنه ۸۸  نقشه‌ای بود که توسط دشمن گرفته شده بود ادامه داد: صبوری مردم، نظام و مدیریت قاطعانه رهبری با گذشت ۱۰ سال از آن حادثه آنچه را که حقیقت بود خواستار شدند و بازخوانی، بازبینی و بازسازی آن روزها برای ما مهم است.

 

سردار حسینی با بیان اینکه ایران کشوری ثروتمند و با قدرت‌های برتر اقتصادی قابل مقایسه نیست، اظهار داشت: با توجه به تحریم‌های ظالمانه و شرایط سخت اقتصادی، ایران به برکت نظام به نحو شایسته و با درایت اداره می‌شود.

 

وی به جایگاه کشور در دوران قبل و بعد از انقلاب اشاره کرد و افزود: خدمات نظام برجسته است و ما برای وجود حضور رهبری واحد، اسلام و مردمی همیشه در صحنه همواره شکر گزار این نعمات و خداوند متعال هستیم.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان تصریح کرد: طی ۴۰ سال گذشته تا امروز انقلاب بحران‌های زیادی را پشت سر گذاشته است اما هیچ گاه به این ملت ضربه ای وارد نشده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است