شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستان فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان: دهه فجر کلید گشاینده درهای پیروزی به روی ملت ایران است

 فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان: دهه فجر کلید گشاینده درهای پیروزی به روی ملت ایران است

منتشرشده در کردستان دوشنبه, 14 بهمن 1398 ساعت 09:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: دهه فجر کلید گشاینده درهای پیروزی و رحمت واسعه الهی به روی ملت بزرگ ایران است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در گفت‌وگویی با تبریک آغاز چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به همه ملت ایران و مردم شریف استان کردستان اظهار داشت: دهه فجر کلید گشاینده درهای پیروزی و رحمت واسعه الهی به روی ملت بزرگ ایران بوده که استقلال آزادی و جمهوری اسلامی را به ارمغان آورد.

 

وی افزود: دهه مبارک فجر یادآور حماسه تاریخی ملت شهیدپرور ایران در مبارزه با استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار است که از همان روزهای آغاز انقلاب، کینه‌ای ابدی با ایران اسلامی به دل داشته و هربار با توطئه‌ای جدید از جمله تحریم و ترور از هیچ اقدامی برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران فروگذار نکرده‌اند.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: انقلاب اسلامی به کوری چشم دشمنان، همواره زنده و پویاست و همه دنیا می‌دانند که ملت قهرمان ایران هیچگاه از حمایت از و تداوم آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران، امام خمینی(ره) و راه شهدای عزیز دست بر نخواهند داشت و برای همیشه همراه انقلاب خود خواهند ماند.

 

وی با ییان اینکه مبارزه با صهیونیست غاصب و دفاع از قدس شریف و حمایت آرمان مقاومت اسلامی، از انقلاب اسلامی جدانشدنی است، گفت: یقینا مردم سربلند ایران اسلامی با شرکت دشمن‌شکن خود در انتخابات مجلس یازدهم، بار دیگر دشمنان را مایوس خواهند کرد.

 

سردار حسینی با دعوت از همه اقشار مختلف برای حضور گسترده در مراسم راهپیمایی 22 بهمن خاطرنشان کرد: امیدوارم همواره همگی در راه شهدا و امام شهدا و در مسیر نورانی و روشنی‌بخش ولایت و اطاعت از مقام معظم رهبری گام برداشته و در جهت تحقق بیانیه مهم و راهبردی گام دوم انقلاب، تلاش کرده تا قدرتمند شویم.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است