شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان: مقاومت و ایستادگی مردم از عوامل ناکام ماندن دشمن است

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان: مقاومت و ایستادگی مردم از عوامل ناکام ماندن دشمن است

منتشرشده در کردستان یکشنبه, 20 بهمن 1398 ساعت 15:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان ایستادگی و مقاومت مردم را مهمترین عامل پیروزی و تدوام انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: دشمنان در طول چهار دهه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به صورت متحد از هر ابزاری برای نابود کردن انقلاب استفاده کردند، اما تا به امروز در اهداف شوم و پلید خود ناکام مانده اند که این به برکت همبستگی و وحدت مردم است.

 

وی اظهار داشت: این نظام تمام هستی خود را از شهدا دارد چرا که شهدا از اصلی‌ترین سرمایه و جودی خود گذشتند تا راه این انقلاب تداوم یابد و ما نیز باید ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم.

 

وی خانواده شهدا را حافظ نظام جمهوری اسلامی و چشم و چراغ آن دانست و افزود: در طول تاریخ معاصر ایران اسلامی تنها جنگی که در آن حتی یک سانتی‌متر از خاک کشورمان به دشمن واگذار نشد، دفاع مقدس بود که این افتخار را مدیون از خود گذشتگی شهدا هستیم و امیدواریم که بتوانیم پیرو خط این شهدا باشیم و در خدمت مردم از هیچ نوع کمکی کوتاهی نکنیم.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در ادامه عنوان کرد: یادواره‌های شهدا، نیاز شهدا نیست ؛ ما با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا نشان می دهیم که شهدا از ارزشمندترین داشته‌های این انقلاب هستند.

 

وی اظهار داشت: امروز دشمنان از هر طریق می‌خواهند حضور مردم را در برنامه‌های انقلاب کم رنگ جلوه دهند که با بصیرت و آگاهی مردم همیشه در صحنه شاهد نقشه بر آب شدن تمام نقشه‌های شوم شان همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خواهیم بود.

 

 

 

انتهای خبر/09

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است