شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان :خون سردار سلیمانی نهضتی جدید در جهان ایجاد کرد

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان :خون سردار سلیمانی نهضتی جدید در جهان ایجاد کرد

منتشرشده در کردستان یکشنبه, 27 بهمن 1398 ساعت 13:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: خون به ناحق ریخته شده سردار سلیمانی، نهضت و انقلابی جدید در منطقه و جهان ایجاد کرد و خون این شهید برکتی برای جهان اسلام است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در مراسم گرامیداشت چهلمین روز شهادت سردار قاسم سلیمانی اظهار داشت: ترور این شهید بزرگوار توسط شقی‌ترین فرد صورت گرفت و این شهادت بسیار ارزشمند است.

 

وی با بیان اینکه مجموعه تفکر شهید سلیمانی، مکتبی جدید و الگوساز برای جهان اسلام شده است، افزود: آمریکا تصور می‌کرد با شهادت سردار سلیمانی، چراغ مقاومت در منطقه خاموش می‌شود اما امروز در تمام جهان حتی در خود آمریکا افرادی برای خون خواهی این سردار بزرگ، به محور مقاومت پیوسته‌اند و به دنبال انتفام خواهی هستند.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان تاکید کرد: با شهادت سردار سلیمانی ما قدرمندتر شدیم و رهبری در جهان درخشید و ما همچنان پاسدار نظام و انقلاب هستیم.

 

سردار حسینی به فرموده رهبری مبنی بر ذلیلی آمریکا در منطقه و در مقابل ایران اشاره کرد و گفت: اکنون همه ملت ایران قاسم سلیملنی هستند و تا زمانی که ملت در صحنه باشد، هیچ قدرتی جرات آسیب‌رساندن به ایران اسلامی را ندارد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است