شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان: همه توان سپاه استان برای مقابله با کرونا در کردستان به کار گرفته می شود

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان: همه توان سپاه استان برای مقابله با کرونا در کردستان به کار گرفته می شود

منتشرشده در کردستان شنبه, 10 اسفند 1398 ساعت 12:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: همه توان، ظرفیت درمانگاه‌ها و مراکز بهداشتی سپاه و بسیج برای مقابله با کرونا در سطح استان در اختیار مردم است.

به گزارش سپاه نیوز: سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در گفت‌وگویی از آمادگی کامل سپاه برای کمک به مقابله با بیماری کرونا در سطح استان خبر داد و اظهار داشت: ظرفیت درمانگاه‌ها و مراکز بهداشتی سپاه و بسیج جامعه پزشکی برای این کار در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

 

وی با بیان اینکه سپاه همیشه خود را خدمتگزار مردم دانسته و در حوادث خود را سپر بلای مردم می‌کند، افزود: همه گروه‌های جهادی و جامعه پزشکی سپاه بیت‌المقدس استان پای کار و در این راستا آماده خدمت‌رسانی به مردم هستند.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: سپاه در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، اقداماتی همچون دوره‌های آموزشی و اطلاع‌رسانی با ارائه تراکت و بروشور در فضای حقیقی و فضای مجازی، تهیه سی‌دی‌های آموزشی، جلسات آموزشی و توجیهی برای کارکنان و اقشار مختلف مردم با هدف آشنایی با ویروس کرونا، علائم بیماری و راه‌های انتقال آن، روش‌های پیشگیری از بیماری و روش صحیح استفاده از ماسک و نحوه برخورد در اماکن عمومی و غلبه بر استرس بیماری در استان برگزار کرده است.

 

سردار حسینی بیان کرد: همچنین سپاه برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، اقدام به نصب بنرهایی با محتوای آموزشی در سطح استان کرده است.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان تصریح کرد: سپاه برای خدمت‌رسانی، تأمین امنیت، آسایش، آرامش و رفاه مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند و همه توان خود را در راستای خدمت به مردم به‌کار می‌گیریم.

 

 

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است