شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان: اعتماد و نگاه کلان به بسیج دانشجویی زمینه ساز پیشرفت است

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان: اعتماد و نگاه کلان به بسیج دانشجویی زمینه ساز پیشرفت است

منتشرشده در کردستان چهارشنبه, 14 اسفند 1398 ساعت 10:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با بیان اینکه اعتماد و نگاه کلان به بسیج دانشجویی اعتلا و پیشرفت آفرین است، گفت: امروز بسیج به الگویی برای بسیاری از کشورهای جهان مبدل شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در جمع دانشجویان بسیجی استان کردستان، اظهار داشت: امروز انقلاب اسلامی مرزهای فیزیکی را در نوردیده است و بسیج به الگوی بسیاری از کشورهای جهان مبدل گشته است.

 

وی افزود: در طول عمر پربرکت انقلاب اسلامی جوانان نخبه و بسیجی فراوانی پرورش داده شده است و این انقلاب توانسته در تمام برهه‌ها با وجود این جوانان به تعالی برسد.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان ادامه داد: جوانان و دانشجویان ما می‌توانند به قله‌های بزرگ علمی دست پیدا کنند و در نهایت اقتدار را برای کشور به ارمغان بیاورند.

 

سردار حسینی یادآور شد: توسل به اندیشه امامین انقلاب در تفکر بسیج برای اعتلا و پیشرفت مهم است و باید بسیج به عنوان یک نگرش ویژه و بسیج دانشجویی به عنوان نیرو و اقشاری که کلان نگر است توجه شود.

 

وی با بیان اینکه اعتماد سازی در پروژه‌های علمی به جوانان انقلابی و بسیجی مهم و ارزشمند است، بیان کرد: در بسیج دانشجویی نباید جزیی نگری شود بلکه همین موضوع کلان نگری در اقشار بسیج می‌تواند موثر باشد و رویکرد آینده ما حول محور بسیج و حضور کلان آن خواهد بود.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: لازم است به بسیج توجه ویژه شود و در عرصه‌های مختلف اجتماعی فضا برای حضور بسیج و نقش آفرینی بسیجیان فراهم شود.

 

سردار حسینی اظهار داشت: همچنین لازم است در بحث کلان توجه ویژه‌ای به جایگاه دانشجویی با توجه به علم و دانشی که در اختیار دارند شود و همچنین باز بودن فضا برای حضور آن‌ها در جامعه ارزشمند است که هم منجر به پیشرفت آفرینی خواهد شد و هم اعتلا و توسعه را به دنبال دارد.

 

وی افزود: دانشجو و دانشگاه دارای اهمیت ویژه‌ای در کشور است که می‌تواند جامعه و نبض جامعه را در دست گیرد و دست در دست بسیج دانشجویی در راستای تشکیل جامعه جوان و انقلابی موثر شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است