شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان: بیمارستان موقت ۱۴۰ تختخوابی در سقز راه اندازی می شود

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان: بیمارستان موقت ۱۴۰ تختخوابی در سقز راه اندازی می شود

منتشرشده در کردستان شنبه, 17 اسفند 1398 ساعت 10:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان از راه اندازی بیمارستان موقت ۱۴۰ تختخوابی در سقز خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان اظهار کرد: طی جلسه ای با ریاست دانشگاه علوم پزشکی کردستان موارد پیشگیری از بیماری کرونا در استان مورد برسی قرار گرفت.

 

 فرمانده سپاه بیت المقدس تاکید کرد: این جلسه در راستای هماهنگی بیشتر بین سپاه و دانشگاه علوم پزشکی در بحث مبارزه با کرونا در استان به ویژه در سقز که همه گیری فراوانی در بیماری مذکور دارد، برگزار گردید.

 

 وی بیان کرد: در این جلسه مقرر گردید که یک بیمارستان صحرایی در سقز با ظرفیت ۱۴۰ تخت ایجاد شود و همچنین دو دستگاه آمبولانس برای این بیمارستان در نظر گرفته شود.

 

 فرمانده  سپاه بیت المقدس استان کردستان بیان کرد: همچنین مقرر گردید با همکاری جنگ نوین سپاه بیت المقدس و نیز آتش نشانی سپاه بیت المقدس امکان عمومی شهر سقز ضدعفونی شود.

 سردار حسینی در ادامه سخنان به برخی از برنامه های معاونت بهداری سپاه بیت المقدس کردستان اشاره داشت و افزود: برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا این معاونت اقدام به ضدعفونی امکان اداری و آشپزخانه سپاه بیت المقدس نموده است.

 

 وی تاکید کرد: همچنین ورود و خروج پرسنل، کادر و سربازان با دستگاه تب سنج به شدت کنترل می شود و از سوی دیگر برای حفظ بهداشت بیشتر، غذا در حال حاضر در ظروف یکبار مصرف سرو می گردد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است