شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستاندیدار فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس استان کردستان از پایگاه های تاکتیکی و عملیاتی شهرستان بانه

دیدار فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس استان کردستان از پایگاه های تاکتیکی و عملیاتی شهرستان بانه

منتشرشده در کردستان سه شنبه, 12 فروردين 1399 ساعت 10:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس استان کردستان از پایگاه های تاکتیکی و عملیاتی شهرستان بانه بازدید به عمل آوردند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان به همراه حجت الاسلام  والمسلمین جعفر نژاد مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس استان کردستان از پایگاه‌های تاکتیکی و عملیاتی شهرستان بانه بازدید به عمل آوردند.

 

در این دیدار سردار حسینی با تبریک اعیاد شعبانیه و عید نوروز و روز پاسدار اظهار کرد: با توجه به شرایط سخت اقلیمی بحمدالله وضعیت امنیتی استان کردستان به ویژه در شهرستان بانه در شرایط خوبی قرار دارد و پایگاه‌های سپاه در فصول مختلف برای برقراری امنیت به صورت شبانه‌روزی و با حضور نیرو‌های مستقر در تلاش خستگی ناپذیر هستند.

 

وی افزود: نیرو‌ها از توان آموزشی عالی و توان دفاعی و انگیزه‌های کافی برخوردار هستند و تجهیزات کافی در اختیار دارند و بر منطقه اشرافیت کامل دارند و از نظر عملیاتی در شرایط بسیار خوبی هستند و کردستان به ویژه شهرستان مرزی بانه از امنیت بالایی برخوردار است.

 

سردارحسینی با اشاره به امنیت موجود در استان کردستان افزود: خدا را شاکریم که سنگر‌های دفاع و پاسداری از دین اسلام همواره مملو از انسان‌های فداکار و از جان گذشته‌ای است که جان خود را فدا می‌کنند، اما اجازه نمی‌دهند دست دشمن به یک وجب از این خاک مقدس برسد.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه پاسداری یک فرهنگ عمیق که ناشی از روحیه دینی و انقلابی است گفت: پاسداری عرصه تجلی و ایثار است و هویت پاسداران با ایثار و فداکاری رقم خورده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است