شما اینجا هستید: خانهاستانهالرستانمسئول سازمان بسیج سازندگی استان لرستان: ۱۸۰ هزار بسته معیشتی و۶۵۰ سری جهیزیه اهدا شد

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان لرستان: ۱۸۰ هزار بسته معیشتی و۶۵۰ سری جهیزیه اهدا شد

منتشرشده در لرستان دوشنبه, 25 اسفند 1399 ساعت 08:53
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول سازمان بسیج سازندگی استان لرستان با اشاره به توزیع ۱۸۰ هزار بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه در استان گفت: تا کنون ۶۵۰ سری جهیزیه به زوج‌های جوان اهدا شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار احسان جهانبخش مسئول سازمان بسیج سازندگی استان لرستان با اشاره به برگزاری مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه با عنوان «عید تا عید» اظهار داشت: در این راستا به زوج‌های جوان اقلام مورد نیاز زندگی اعطا می‌شود.

 

وی با بیان اینکه این اقلام شامل یخچال، تلویزیون، جارو برقی، لباسشویی و اجاق گاز است افزود: این طرح از مبعث تا ولادت امام حسین (ع) اجرا می‌شود.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی لرستان گفت: در این مرحله بین زوج‌های نیازمند ۷۰ سری جهیزیه توزیع می‌شود و در مجموع تا کنون ۶۵۰ سری جهیزیه بین زوج‌های نیازمند توزیع شده است.

 

جهانبخش با تاکید بر اینکه از ابتدای رزمایش کمک مومنانه تا کنون، ۱۸۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع شده است افزود: همچنین در این مرحله تعداد ۳۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع می‌شود و امکان افزایش این بسته‌های معیشتی نیز در این مدت وجود دارد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است