شما اینجا هستید: خانهاستانهالرستانمعاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای ترویج ارزش‌های دفاع مقدس است

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای ترویج ارزش‌های دفاع مقدس است

منتشرشده در لرستان دوشنبه, 25 شهریور 1398 ساعت 12:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای ترویج ارزش‌های دفاع مقدس و تجدید میثاق با شهدا است.

به گزارش سپاه نیوز؛ پازدار معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع‌مقدس که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزارشد، ضمن تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین(ع) با بیان سخنی از رهبر معظم انقلاب اسلامی که فرمودند هرمملکتی سرمایه‌ای دارد و سرمایه نظام جمهوری اسلامی ایران دوران دفاع مقدس است، اظهار داشت: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی است که از همه نقش آفرینان دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجلیل به عمل آید.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه برنامه‌های هفته دفاع مقدس استان لرستان در چهار بخش تقسیم بندی شده است ، تصریح کرد: بخش اول برنامه ها رژه نیروهای مسلح مستقر درمرکز استان در اولین روز از هفته دفاع مقدس با هدف تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی(ره) و تجدید بیعت با امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و نمایش اقتدار و وحدت نیروهای مسلح است.

 

وی ادامه داد: بخش دوم برنامه‌های پیش بینی شده توسط سپاه لرستان در هفته دفاع مقدس، نمایش رزمی - فرهنگی در شهرستان دورود با محوریت باز سازی عملیات بیت المقدس است.

 

 پازدار اجرای برنامه‌های مشترک بین نیروهای مسلح در مرکز استان، مانند دیدار فرماندهان نیروهای مسلح با نماینده ولی فقیه در لرستان، دیدار فرماندهان و نیروهای مسلح با تعدادی از خانواده‌های شهدا، ویزیت رایگان از همه  کسانی که مراجعه می‌کنند به مراکز در مانی در یکی از روزهای هفته دفاع مقدس، را از برنامه های هفته دفاع مقدس در بخش سومی که تقسیم بندی شده است بر شمرد و گفت: اعزام تیم‌های خدماتی، درمانی و امداگری توسط ارتش، سپاه و ناجا به مناطق محروم. غبارروبی از گلزارشهدا، اعزام راویان دفاع مقدس به مدارس و دانشگاه‌ها و مساجد، اقامه نماز وحدت نیروهای مسلح در قرار گاه عملیاتی لشکر 84 لرستان سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه توسط سردار مرتضی کشکولی، تجلیل از سربازان و همایش پیشکسوتان دفاع مقدس از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس است.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هفته دفاع مقدس فرصت  مناسبی برای ترویج ارزش‌های دفاع مقدس و تجدید میثاق با شهدا است، اظهار داشت: برنامه‌های متنوعی در سطح نواحی و پایگاه های بسیج لرستان نیز بر گزار می شود که چهارمین بخش از برنامه های هفته دفاع مقدس در لرستان است.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است