شما اینجا هستید: خانهاستانهالرستانفرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان: جوانان باید توسعه علم و پژوهش و  تعمیق معنویت را سرلوحه امور قرار دهند

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان: جوانان باید توسعه علم و پژوهش و  تعمیق معنویت را سرلوحه امور قرار دهند

منتشرشده در لرستان سه شنبه, 05 آذر 1398 ساعت 12:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: توسعه علم و پژوهش، تعمیق معنویت و اخلاق، کاربرد اقتصاد مقاومتی، در جامعه موارد مهمی هستند که جوانان باید سرلوحه امور قرار دهند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در همایش استانی بزرگداشت روز بسیج دانشجویی که در سالن اجتماعات دانشکده بهداشت و پیراپزشکی گلدشت خرم‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: بسیج در سایه هدایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) عامل مهم هراس مستکبران است.

 

وی عنوان کرد: سلاح استراتژیک انقلاب در مقابل زورگویان دنیا پشتوانه مردمی و خاصه بسیج مردمی است.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با تشریح بخشی از مستندات گام دوم انقلاب، خاطرنشان کرد: انقلاب ما بعد از ۴۱ سال دشمن را نه تنها از ایران بلکه از منطقه اخراج کرده است.

 

وی با اشاره به اقدامات ایثارگرانه بسیجیان در جریان بحران‌های سیل فروردین‌ماه گذشته در لرستان، تصریح کرد: امروز بسیج تبدیل به یک پدیده جهانی شده است که کشورهای دیگر برای مقابله با بحران‌ها از آن الگوبرداری می‌کنند.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان امید داشتن به آینده را نیاز اصلی مملکت در شرایط کنونی دانست و گفت: هرگونه یأس پراکنی و منفی‌بافی منجر به تفرقه بوده و برای ملت ما یک سم مهلک خواهد بود.

 

سردار کشکولی نیازهای جوانان در گام دوم انقلاب را عنوان و اضافه کرد: توسعه علم و پژوهش، تعمیق معنویت و اخلاق، اقتصاد مقاومتی، عدالت و مبارزه با فساد در جامعه موارد مهمی هستند که جوانان باید سرلوحه امور قرار دهند.

 

وی همچنین با تأکید بر نقش مهم اردوهای جهادی برای جذب دانشجویان عدالت‌خواه، گفت: فضای دانشجویی باید عالمانه بوده و ولایت مداری، بصیرت و دشمن‌شناسی مبتنی بر ایمان و اخلاص در آن موج بزند.

 

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است