پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - به همت سپاه استان لرستان صورت گرفت؛ اعزام یک هزار و 400 گروه جهادی به مناطق محروم لرستان
چاپ کردن این صفحه

به همت سپاه استان لرستان صورت گرفت؛ اعزام یک هزار و 400 گروه جهادی به مناطق محروم لرستان

منتشرشده در لرستان چهارشنبه, 06 آذر 1398 ساعت 14:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول مرکز حرکت‌های جهادی بسیج سازندگی سپاه لرستان از اعزام ۱۴۰۰ گروه جهادی به مناطق محروم استان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ بازوندمسئول مرکز حرکت‌های جهادی بسیج سازندگی سپاه لرستان ضمن تبریک هفته بسیج، اظهار کرد: در این هفته «مرکز حرکت‌های جهادی بسیج» به بیش‌ از ۵۰۰ نفر از مردم مناطق سیل‌زده مشاوره‌های عمرانی و کشاورزی ارائه داده‌ است.

 

وی با بیان این‌که در سال ۹۶ سپاه حضرت ابوالفضل(ع) توانست ۱۵۶ گروه جهادی را به مناطق محروم استان اعزام کند، افزود: این آمار در سال جاری به یک هزار و ۴۱۵ گروه جهادی رسیده‌ است.

 

بازوند اظهار کرد: این مرکز روز جمعه در ۳۷ موضوع تخصصی به بیش‌ از یک هزار و ۷۰۰ نفر از مردم لرستان مشاوره‌های تخصصی ارائه داده‌ است.

 

مسئول مرکز حرکت‌های جهادی بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) با بیان این‌که در سیل فروردین‌ماه گروه‌های جهادی فعالیت‌های بسیار خوبی انجام دادند، بیان کرد: پس از سیل پل‌دختر گروه‌های جهادی در حوزه‌هایی مانند امدادرسانی، مرمت و احداث منازل آسیب‌دیده و احیای باغ‌های انجیر پل‌دختر و انارستان‌های کوهدشت به خدمت‌رسانی پرداختند.

 

وی با اشاره به این‌که قشر وسیعی از مردم مناطق سیل‌زده از طریق باغ‌های انجیر پل‌دختر و انارستان‌های کوهدشت امرار معاش می‌کردند، ادامه داد: یکی از مهم‌ترین ثمرات بسیج همین اردوهای جهادی بوده که اگر مسئولان استانی حمایت‌های لازم را انجام دهند در آینده‌ای نزدیک شاهد کاهش محرومیت‌ها و آسیب‌های اجتماعی در لرستان خواهیم بود.

 

انتهای پیام/09