شما اینجا هستید: خانهاستانهالرستانفرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر : ۲۴۰ دانش‌آموز پلدختری به اردوی راهیان نور اعزام شدند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر : ۲۴۰ دانش‌آموز پلدختری به اردوی راهیان نور اعزام شدند

منتشرشده در لرستان شنبه, 09 آذر 1398 ساعت 16:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: ۲۴۰ دانش‌آموز دختر دوره متوسطه این شهرستان در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش سپاه نیوز؛ کریمی فرد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر امروز( شنبه) در حاشیه آیین اعزام کاروان راهیان نور دختران دانش آموز در گفت و گویی اظهار داشت: کاروان راهیان نور در این سفر معنوی در قالب ۶ دستگاه اتوبوس به مدت سه روز از مناطق عملیاتی هویزه، دهلاویه، شلمچه و اروندکنار بازدید می کنند و با دلاورمردیها، رشادت و ایثارگری های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس به مناطق عملیاتی جنوب در آن زمان آشنا خواهند شد.

 

وی، بر اهمیت نقش اردوی راهیان نور در بین دانش آموزان تاکید کرد و افزود: ترویج فرهنگ ایثار ، شهادت و معنویت ، تشریح و تبیین دستاوردهای دفاع مقدس برای نسل های سوم و چهارم انقلاب و حفظ روحیه ایثار از مهمترین اهداف اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس است.

 

گفتنی است ؛ در آیین اعزام کاروان راهیان نور، امام جمعه ، معاون فرماندار ، مدیر آموزش و پرورش و جانشین فرماندهی سپاه ناحیه پلدختر و خانواده های دانش آموزان نیز حضور داشتند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است