شما اینجا هستید: خانهاستانهالرستانفرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان مطرح کرد: حضور ۱۸ هزار بسیجی در سیل پلدختر

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان مطرح کرد: حضور ۱۸ هزار بسیجی در سیل پلدختر

منتشرشده در لرستان سه شنبه, 12 آذر 1398 ساعت 10:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با اشاره به حضور حدود ۱۸ هزار بسیجی جان‌به‌کف در سیل پلدختر گفت: امروز ایران در بحرانی‌ترین منطقه با دشمنی‌های بسیار امن‌ترین کشور جهان است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در یادواره شهدای بسیجی این شهرستان که در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه کوهدشت برگزار شد با تاکید بر اینکه بسیاری از شهدای شهرستان کوهدشت در دفاع مقدس از حیث نبوغ، خلوص، معرفت و ایثار شاخص بودند اظهار داشت: بسیج در بزنگاه‌ها و بحران‌های مختلف سربلند بیرون آمده‌ است.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با اشاره به حضور بسیجیان در میادین مختلف از جمله محرومیت‌زدایی و حوادث غیرمترقبه عنوان کرد: حدود 18 هزار بسیجی جان‌برکف در سیل پلدختر با دست خالی معضل سیل این شهرستان را رفع کردند .

 

سردار کشکولی گفت: امروز ایران به لطف خداوند در بحرانی‌ترین منطقه با دشمنی‌های بسیار امن‌ترین کشور جهان بوده و این عمدتاً به‌دلیل وجود مردم و بسیجیان تحت پرچم ولایت‌فقیه است.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: برای دین، دفاع از مردم و دستاوردهای انقلابی حرکت می‌کنیم و همین ارزش ها ما را تاکنون به‌عنوان یک ملت پایدار حفظ کرده‌ است.

 

وی با اشاره به ایستادگی مردم در برابر دشمنان بیان کرد: امروز با جان‌فشانی بسیجیان در میدان بعد از عبور از چهل سالگی انقلاب اسلامی علی‌رغم فشارهای سنگین ایستاده‌ایم.

 

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است