شما اینجا هستید: خانهاستانهالرستانفرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان خبر داد: احداث ۶ استخر توسط سپاه لرستان

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان خبر داد: احداث ۶ استخر توسط سپاه لرستان

منتشرشده در لرستان شنبه, 30 آذر 1398 ساعت 16:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: امسال احداث ۶ استخر را در کوهدشت، دلفان، پلدختر، الیگودرز و خرم آباد این پروژه‌ها در دستور کار است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان امروز در جلسه هیئت اندیشه ورزی سازمان بسیج ورزشکاران لرستان  اظهار داشت: ورزشکاران باید از کودکی تربیت شوند و پرورش یابند، اما به هر روی امروز ورزشکارانی داریم که هنوز هم دیر نیست و می‌توان از آنها الگوی اخلاقی ساخت.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با تاکید بر اینکه باید در حوزه ورزش کار کرد، اما مشروط بر اینکه بخواهیم و برنامه داشته باشیم، افزود: از امروز دبیرخانه‌ای راه اندازی کنید و لیست قهرمانان ملی در رده‌های سنی مختلف احصاء شود؛ برای این افراد برنامه داشته باشیم.

 

وی با بیان اینکه دبیرخانه‌ای برای الگوپروری و صیانت از ورزشکاران باید تشکیل شود، نوجوانان و جوانان را پرورش دهیم، تصریح کرد: نباید پیشکسوتان را حذف کنیم، پیشکسوتان باید باشند چراکه آینه تمام نمای مسیری هستند که جوان باید برود.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با تاکید بر اینکه تکریم پیشکسوتان خیلی مهم است، افزود: هم گرایی و هم افزایی در ورزش خیلی مهم است، بحث‌ها و گفتگوهای این جلسات اندیشه ورزی فراموش نشود باید نقشه راه تهیه و تدوین کنیم و همه را وارد حوزه ورزش کنیم.

 

سردار کشکولی با اشاره به اینکه الگوهای ورزشی را در حوزه‌های مختلف اخلاقی، فتوت، مردانگی و … پرورش دهیم، گفت: اینکه کمبود تجهیزات و امکانات داریم درست است، اما نسبت به گذشته خیلی پیشرفت کرده‌ایم؛ خواهش می‌کنیم مدیرکل ورزش و جوانان که نیرویی جوان و با انگیزه است برود دنبال اینکه فضاهای ورزشی را بیشتر کند.

 

وی با بیان اینکه در سپاه هم ما در این حوزه کار می‌کنیم، امسال احداث ۶ استخر را در دستور کار داریم، تصریح کرد: در کوهدشت، دلفان، پلدختر، الیگودرز و خرم آباد این پروژه‌ها در دستور کار است.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با اشاره به اینکه ما هیچ فاصله‌ای با مردم نداریم، هیچ دلیلی نیست که از دیگران فاصله بگیریم، خدمتگزاری مردم افتخار است، اظهار داشت: همه باید هم افزا باشیم و ما هم وظیفه داریم اقشار را کمک کنیم.

 

سردار کشکولی با بیان اینکه سالن‌های ورزشی متعددی در استان ساخته‌ایم، تصریح کرد: سالن‌های ما در اختیار جوانان استان است.

 

وی با تاکید بر اینکه ما علاقمندیم دهکده مقاومت ما مملو از ورزشکاران باشد، برای این کار اتوبوس خط واحد هم تعریف کرده‌ایم تا دسترسی‌ها آسان شود، افزود: باید هم افزا شویم، امیدواریم روزی برسد که سالن‌های ورزشی مملو از جوانان باشد.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به اینکه ورزش  یک کار فرهنگی است، گفت: همین که جوانی وقت می‌گذارد برای ورزش، ارزشمند است و جوانان ما را صیانت و حفظ می‌کند.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است