شما اینجا هستید: خانهاستانهالرستانفرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)استان لرستان: با شهادت شهید سردار سلیمانی بار دیگر ماهیت اصلی و انقلابی مردم به نمایش درآمد

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)استان لرستان: با شهادت شهید سردار سلیمانی بار دیگر ماهیت اصلی و انقلابی مردم به نمایش درآمد

منتشرشده در لرستان چهارشنبه, 25 دی 1398 ساعت 12:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: با شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بار دیگر ماهیت اصلی و انقلابی مردم به منصه ظهور رسید و میلیون ها نفر برای تشییع این شهید والامقام به خیابان‌ها آمدند و فریادهای ضد استکباری سردادند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در همایش انس و مودت بازنشستگان سپاه ناحیه خرم‌آباد اظهار داشت: به کوری چشم دشمنان داخلی و خارجی وضعیت کشور در عرصه‌های مختلف از جمله دفاعی، امنیتی، علمی، صنعت، کشاورزی و زیر ساخت از تمام زمان ها بهتر و در بالاترین شرایط قرار دارد.

 

وی افزود: در طول عمر انقلاب اسلامی حتی برای یک لحظه جنگ استکبار در بُعدهای مختلف نظامی، امنیتی، سیاسی، روانی و فرهنگی علیه مردم متوقف نشده و امروز نیز دشمن با جنگ ادراکی و کار بر روی ذهن مردم وارد عمل شده است.

 

 فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان به شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: با شهادت این سردار عزیز بار دیگر ماهیت اصلی و انقلابی مردم به منصه ظهور رسید به‌طوری که  میلیون ها نفر برای تشییع این شهید والامقام به خیابان‌ها آمدند و فریادهای ضد استکباری سردادند.

 

وی با بیان اینکه حضور حماسی مردم در تشییع پیکر مطهر شهید سلیمانی تمام بافته‌های دشمنان را پنبه کرد عنوان کرد: اراده خداوند بر این بود که انقلاب بار دیگر ریکاوری و سال 41 انقلاب از نو آغاز شود‌.

 

سردار کشکولی به اوج گرفتن روحیه استکبارستیزی مردم در به شهادت رساندن سردار سلیمانی اشاره و بیان کرد: سردار حاج قاسم سلیمانی با 22 سال تلاش و گمنامی جبهه مقاومت را تشکیل داد و همین است که امروز  فریاد انتقام‌خواهی سردار در این کشورها بلند شده است.

 

 فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران از قدرت منطقه‌ای به فرا منطقه‌ای رسیده و شاخ قدرت جهانی را شکست.

 

وی به لزوم آگاهی مردم در جنگ رسانه‌ای دشمن تاکید کرد و اظهار داشت: با توجه به فرمایش امام خمینی(ره) و رهبری مردم ولی نعمت ما هستند و مشروعیت جمهوری اسلامی نیز از مردم است و باید گفت مردم ما 41 سال است پای سختی‌های انقلاب مانده‌اند تا زمینه ظهور حضرت حجت(عج) فراهم شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است