شما اینجا هستید: خانهاستانهالرستانسردار کشکولی اعلام کرد: آمادگی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) برای مقابله با کرونا در استان لرستان

سردار کشکولی اعلام کرد: آمادگی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) برای مقابله با کرونا در استان لرستان

منتشرشده در لرستان سه شنبه, 13 اسفند 1398 ساعت 08:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان ضمن اعلام آمادگی سپاه لرستان برای مقابله همه جانبه با ویروس کرونا گفت: سپاه استان با همکاری نیروی انتظامی، اطلاعات و دادگستری با گرانفروشان و محتکران برخورد قاطع می‌کند.

 


به گزارش سپاه نیوز سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان در حاشیه بازدید از روند خدمات درمانی به بیماران کرونایی در مرکز آموزشی درمانی شهدای عشایر خرم‌آباد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امیدواریم به‌زودی با مقاومت مردم و تلاش مسئولان این بیماری در کشور ریشه‌کن شود.

وی افزود: طبیعتاً همه دستگاه‌های کشور آمادگی مبارزه با بیماری کرونا را داشته و سپاه هم در کنار سایر دستگاه‌های دولتی، به‌صورت همه جانبه این آمادگی خود را با دانشگاه علوم پزشکی استان اعلام می‌کند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان عنوان کرد: سپاه استان این آمادگی را داشته که در کنار دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان نسبت به انجام هرگونه مأموریت و کمکی در راستای پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا در لرستان اقدام کند.

وی بیان کرد: سپاه استان در بحث تامین نیروی انسانی در صورت نیاز به ضدعفونی و گند‌زدایی در سطح خیابان‌ها، اماکن دولتی، مدارس و بیمارستان‌ها در کنار دانشگاه علوم پزشکی و سایر دستگاه‌ها اعلام آمادگی کامل می‌کند تا عملیات ضدعفونی و گندزدایی را انجام دهد.

سردار کشکولی با اشاره به حمایت همه جانبه سپاه لرستان از فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی استان تصریح کرد: در راستای مقابله با بیماری کرونا و خدمت‌رسانی به مردم، سپاه استان آمادگی تامین نیروهای تخصصی و غیر تخصصی داوطلب در صورت اعلام نیاز در هر زمان از شبانه‌روز را دارد.

وی ضمن هشدار به محتکران اقلام بهداشتی گفت: سپاه استان با همکاری نیروی انتظامی، اطلاعات و دادگستری در برخورد قاطع و بدون اغماض با گرانفروشان و محتکران را خواهد داشت و اجازه هیچ نوع سوء استفاده‌ای را نخواهد داد.برخورد قاطع و جدی در انتظار کسانی است که بخواهند نیاز‌های مردم را وسیله سودجویی خود قرار دهند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به حمایت همه جانبه با دانشگاه علوم پزشکی در جهت مقابله با کرونا خاطرنشان کرد: کلیه تجهیزات، امکانات و مجموعه سالن‌های ورزشی و ...در صورت نیاز در خدمت دانشگاه علوم پزشکی قرار داده می‌شود و انشاالله در خدمت مردم خواهیم بود. این امید را به مردم می‌دهیم که با مشارکت هم با این بیماری مقابله کنیم.

وی ضمن تقدیر از جامعه پزشکی و همه افرادی که در بحث پیشگیری و مقابله و درمان بیماری و در تأمین بهداشت مردم، تلاش می‌کنند اظهارداشت: سپاه استان از زحمات پزشکان، پرستاران، کادرهای درمانی و مجموعه دست‌اندرکاران پزشکی در مواجهه و مبارزه با بیماری کرونا تجلیل به عمل خواهد آورد.

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است