شما اینجا هستید: خانهاستانهالرستانسپاه لرستان برای احداث نقاهتگاه بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان آمادگی دارد

سپاه لرستان برای احداث نقاهتگاه بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان آمادگی دارد

منتشرشده در لرستان شنبه, 02 فروردين 1399 ساعت 01:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: سپاه برای احداث نقاهتگاه بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان در صورت نیاز آمادگی دارد.

به گزارش  سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در جلسه قرارگاه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا که در سپاه استان برگزار شد، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سپاه و بسیج جهت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در لرستان اظهار داشت: سپاه استان در بحث تامین نیروی انسانی داوطلب تخصصی و غیر تخصصی در کنار دانشگاه علوم پزشکی خواهد بود.

 

وی افزود: گندزدایی و ضدعفونی کلیه معابر، اماکن، بیمارستان‌ها، مساجد، بازارها و سطح شهرهای استان به صورت مستمر با حضور داوطلبانه و مشتاقانه بسیجیان انجام می‌شود.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با اشاره به احداث و راه‌اندازی نقاهتگاه جهت نگهداری بیماران کرونایی استان عنوان کرد: این مرکز در مجموعه شهید بهشتی خرم‌آباد در بخش مردان، بخش زنان، CPR راه‌اندازی شده است و برای احداث نقاهتگاه جهت بیماران کرونایی در دیگر شهرستان‌های استان در صورت نیاز آمادگی داریم.

 

وی بیان کرد: از کارکنان جامعه پزشکی، پرستاری، بهداشتی و همه عزیزانی که در بحث پیشگیری، مقابله و درمان بیماری و در تأمین سلامت مردم، تلاش می‌کنند قدردانی می‌کنیم.

 

سردار کشکولی ضمن تبریک سال نو از زحمات پزشکان، پرستاران، کادر درمانی و مجموعه دست‌اندرکاران پزشکی در مواجهه و مبارزه با بیماری کرونا تشکر کرد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است