شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیمسئول بسیج سازندگی استان مرکزی:  ۵۰۰۰ بسته معیشتی به افراد آسیب دیده از کرونا در مرکزی اعطا شد  

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی:  ۵۰۰۰ بسته معیشتی به افراد آسیب دیده از کرونا در مرکزی اعطا شد  

منتشرشده در مرکزی دوشنبه, 01 ارديبهشت 1399 ساعت 12:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی از اهدای ۵ هزار بسته معیشتی ازسوی سپاه استان به افراد آسیب دیده از کرونا خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ محترمی مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی در گفت و گویی اظهار داشت: پیرو فرمایش مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) در نیمه شعبان، رزمایش مومنانه در دستور کار سپاه و بسیج قرار گرفت و قرارگاهی در این خصوص تشکیل شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی افزود: اجرای این رزمایش از ۱۵ شعبان آغاز شده و تا عید سعید فطر ادامه دارد. از طرفی پیرامون این موضوع با تاکید استاندار و نماینده ولی فقیه و فرمانده سپاه در استان مرکزی کمیته‌ای تشکیل شده است.

وی ادامه داد: در شهرستان‌ها نیز بر اساس هماهنگی با فرماندار و ائمه جماعات کمیته‌های شهرستانی تشکیل شده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی افزود: در راستای اجرای طرح همدلی و مومنانه مقرر شده در اقدامی مشترک با هماهنگی تمامی دستگاه‌های استان اهدای ۱۰۰ هزار بسته معیشتی بین ۱۰۰ هزار نفر از مردم آسیب دیده استان صورت پذیرد.

محترمی گفت: با توجه به ساختار گسترده بسیج و وجود پایگاه‌های متعدد در مناطق وظیفه شناسایی و پایش اقشار آسیب دیده در نقاط مختلف بر عهده این نهاد قرار داده شده است. البته نیازمندانی از قبل شناسایی شدند و با توجه به بیماری کرونا تعدادی از افراد از جمله کارگران فصلی، کسب و کارهای آسیب دیده و… به این آمار اضافه می‌شود.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است