شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیمسئول بسیج سازندگی استان مرکزی خبر داد: توزیع جهیزیه در روزهای کرونایی

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی خبر داد: توزیع جهیزیه در روزهای کرونایی

منتشرشده در مرکزی سه شنبه, 09 ارديبهشت 1399 ساعت 12:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی از توزیع مرحله اول جهیزیه توسط جهادگران ویژه زوج‌های جوان استان مرکزی همزمان با میلاد امام زمان(عج)، البته با رعایت نکات بهداشتی کرونایی خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی اظهار کرد: سال گذشته ۸۰۰ سری جهیزیه توسط جهادگران بسیج سازندگی در مناطق محروم استان مرکزی توزیع شد و در سال جاری نیز در مرحله اول ۶۰ سری توزیع شد. در مجموع تا پایان سال برای ۸۰۰ زوج جوان هدفگذاری شده است.

 

وی افزود: کالاهایی که در هر سری توزیع جهیزیه به زوج های جوان اهدا می شود بستگی به انتخاب خانوارها دارد و معمولا یخچال، ماشین لباسشویی، بخاری، فرش، تلویزیون، چرخ گوشت، گاز، آبمیوه گیری و ... است.

 

محترمی، جامعه هدف دریافت کننده جهیزیه هایی که توسط جهادگران بسیج سازندگی اهدا می‌شود را زوج‌های جوان نیازمند و محروم دانست و افزود: کار شناسایی و معرفی این خانوارها توسط پایگاههای بسیج در هر محله‌ای صورت می‌گیرد.

 

وی اهدای این اقلام جهیزیه‌ای را گامی در جهت ترویج سبک زندگی اسلامی و ازدواج آسان عنوان کرد و افزود: تمامی اقلام اهدایی برای جهیزیه، کالای تولیدی داخل کشور و در راستای ترویج مصرف کالای ایرانی است و هزینه آن با مشارکت قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و خیرین تامین استان می‌شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است