پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی -  فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خبر داد : تهیه دو هزار بسته معیشتی برای نیازمندان توسط جهادگران پالایشگاه شازند
چاپ کردن این صفحه

 فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خبر داد : تهیه دو هزار بسته معیشتی برای نیازمندان توسط جهادگران پالایشگاه شازند

منتشرشده در مرکزی چهارشنبه, 10 ارديبهشت 1399 ساعت 09:32
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: تهیه دو هزار بسته معیشتی برای نیازمندان توسط قرارگاه جهادی شهدای صنعت نفت پالایشگاه نفت امام خمینی (ره) شازند اقدامی شایسته و قابل تقدیر است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در آغاز رزمایش قرارگاه جهادی شهدای صنعت نفت پالایشگاه نفت امام خمینی (ره)شازند گفت: کارگران نقش اساسی و تعیین کننده در اقتصاد و تولید کشور دارند و به عنوان موثرترین و کاراترین نیروهای محرکه جامعه محسوب می شوند.

 

وی افزود: قشر زحمتکش و دلسوز کارگری از ابتدای انقلاب با تقدیم 14 هزار شهید کارگری در دفاع مقدس تا به امروز همواره وفاداری خود به نظام اسلامی را ثابت کرده اند و نام نهادن روزی اختصاصی برای این جمعیت زحمتکش به واسطه نقش اساسی و تعیین کننده و اهمیت جایگاه کار و کارگر در اقتصاد کشور است.

 

سردار کریمی گفت: در سال جهش تولید همه با حمایت از تولید داخلی علاوه بر اینکه عزت ملی را در برابر بیگانگان حفظ می کنیم در جهت ایجاد اشتغال و افزایش رفاه و امنیت شغلی این قشر زحمتکش نیز موثر هستیم.

 

وی افزود: بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) مبنی بر کمک مؤمنانه به افرادی که در اثر بیماری کرونا آسیب دیده اند و مشکلاتی برایشان ایجاد شده رزمایش کمک مومنانه در دستور کار سپاه روح الله استان مرکزی قرار گرفت که مرحله اول آن در شروع ماه مبارک رمضان آغاز شد و مرحله دوم و سوم آن در طول ماه مبارک رمضان انجام خواهد شد.

 

براساس این گزارش رزمایش قرارگاه جهادی شهدای صنعت نفت پالایشگاه نفت امام خمینی (ره)شازند به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج کارگری و عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه برگزار شد.

 

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در ادامه سفر یکروزه به شازند اردوی جهادی دیوار کشی روستای کزاز توسط جهادگران قرارگاه پایگاه مقاومت بسیج شهید رجایی پالایشگاه را افتتاح و از کارگاه های تولید ماسک و دستکش گروه های جهادی بازدید کرد.