شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی :  کمک مؤمنانه رزمایش و حرکت بزرگ مردمی و اسلامی در کشور است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی :  کمک مؤمنانه رزمایش و حرکت بزرگ مردمی و اسلامی در کشور است

منتشرشده در مرکزی چهارشنبه, 17 ارديبهشت 1399 ساعت 11:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی گفت: مردم با لبیک به رهبرمعظم انقلاب جلوه‌های ایثار و فداکاری را با کمک مؤمنانه نمایش دادند.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین ماشاالله عبدی مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی  با حضور در مراسم برگزاری رزمایش مؤمنانه در تفرش بااشاره به اهمیت ماه مبارک رمضان اظهار داشت: ماه رمضان ماه بهار قرآن است و همواره بر تلاوت این معجزه الهی تاکیده شده، بر همین موضوع روزه داران حداقل یک بار قرآن را دربرنامه خود داشته باشند و توجه و حضور قلب دراین ماه به وسیله  دعاهای روزانه ماه مبارک و دعا و نیایش‌های هنگام سحر و انس با قرآن کریم مورد تاکید بوده است و در این شرایط کشور نیاز مبرم و توجه ویژه به مسئله معنویت خواهدبود.

 

وی افزود: پدر و مادر در آماده سازی فضای محیطی خانواده برای فرزندان نقشی مهم و کلیدی دارند چراکه پدر و مادر باید مسائل شرعی در ایام ماه  ماه مبارک رمضان به ویژه روزه داری  را به نحو شایسته‌ای به فرزندان آموزش دهند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: اگر زندگی جاری مردم بر اساس اصول و روش قرآنی تنظیم شود، آینده مطلوب و موفق و مورد رضای پروردگار را به دنبال خواهد داشت و دستورات دین تاکنون براین بوده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین عبدی تصریح کرد: در ماه رمضان  درهای رحمت خداوند بر روی بندگان باز است و رحمت و رحمانیت خداوند درماه رمضان افزون تر خواهد بود  و در روایت عنوان شده که قرائت یک آیه از قرآن کریم در ماه رمضان ثواب یک ختم قرآن را دارد و این نشان از گستردگی رحمت دارد, هر قدم و تلاشی که توسط هر فرد خیری  برای رفع مشکلات و گرفتاری ها در همه زمینه‌ها برداشته شود کمک مومنانه به حساب می آید.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی بااشاره به اینکه رزمایش همدلی همواره در جامعه به عنوان یک سنت حسنه و فرهنگ بوده است گفت: همدلی در تاریخ اسلام و ملت ایران سبقه قدیمی دارد و یکدلی و مساوات توانسته رمز پیروزی برمشکلات باشد.

 

وی عنوان کرد: مشارکت‌های مردمی در این رزمایش عظیم مردم باید به یک شیوه زیبا و رسانه‌ای برای ترویج این رخداد بزرگ اجتماعی و شکل‌گیری فرهنگ غنی اسلامی انجام شود چراکه فراگیر شدن کرامت و معنویت، ارتقاء عزت و شکوه امت اسلامی،همدلی و ایثار از ثمرات و برکات  این رزمایش بزرگ کمک مومنانه محسوب می شود.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است