پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - مسوول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی: ۶۲۰ طرح محرومیت زدایی در استان مرکزی اجرا شد
چاپ کردن این صفحه

مسوول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی: ۶۲۰ طرح محرومیت زدایی در استان مرکزی اجرا شد

منتشرشده در مرکزی یکشنبه, 21 ارديبهشت 1399 ساعت 13:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:مسوول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: ۶۲۰ طرح عمرانی و محرومیت زدایی در طول یک سال گذشته در نقاط کم برخوردار شهری و روستایی این استان اجرا شد. 

به گزارش سپاه نیوز؛ محترمی مسوول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی اظهار داشت: ۶۲۰ طرح عمرانی و محرومیت زدایی در طول یک سال گذشته در نقاط کم برخوردار شهری و روستایی این استان اجرا شد که ساخت مسکن محرومان، اجرای خطوط انتقال آب، لایروبی قنوات، لوله گذاری، ساخت پل، مرمت مدارس، تکمیل مساجد، ساخت خانه های عالم، ساخت استخرهای ذخیره آب از مهمترین طرح‌ها است.

 

مسوول بسیج سازندگی استان مرکزی اظهار داشت: گروه‌های جهادی کشاورزی این استان اکنون در قالب طرح همگام با کشاورز از مرحله پیش از کاشت تا پس برداشت با کشاورزان در راستای کاهش شکاف عملکردی محصولات کشاورزی و تشکیل شبکه‌های تخصصی در بیش از ۳۰۰روستا همراه هستند.

 

محترمی بیان کرد: گروه‌های جهادی تخصصی پزشکی و بهداشتی بسیج سازندگی نیز در قالب ۲۴ گروه در سطح استان مرکزی سازماندهی شده و در بیش از ۲۹۰ نقطه محروم به صورت شبکه ای و منسجم در زمینه درمان و آموزش های بهداشتی و پیشگیری مشغول به فعالیت هستند.

 

وی اضافه کرد: ۲۱ هزار جهادگر در قالب ۵۲۰ گروه جهادی در یک سال گذشته به مردم خدمت رسانی کرده‌اند و برای سال جاری نیز برنامه‌های متعددی تدوین شدهد است.