شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیفرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خبر داد : توزیع ۵۶ هزار بسته غذایی در رزمایش همدلی استان مرکزی

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خبر داد : توزیع ۵۶ هزار بسته غذایی در رزمایش همدلی استان مرکزی

منتشرشده در مرکزی دوشنبه, 22 ارديبهشت 1399 ساعت 10:42
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: ۵۶ هزار بسته مواد غذایی از آغاز رزمایش همدلی مومنانه در این استان میان خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در آیین توزیع چهار هزار بسته کمک های معیشتی ساوه که در سپاه ناحیه این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: با آغاز موج دوم همدلی، توزیع ۲۶ هزار بسته غدایی و ملزومات خانوارهای نیازمند در حال انجام است و تلاش می کنیم که پس از عید فطر سومین مرحله این رزمایش را هم اجرا کنیم.

 

وی افزود: رزمایش همدلی با حضور همه اقشار مردم، صاحبان صنایع، ادارات دولتی، خیران، بسیج، و سایر نهادها با تبعیت از بیانات رهبر معظم انقلاب به نحو شایسته ای در استان مرکزی برگزار شد.

فرمانده سپاه استان مرکزی با اشاره به درخواست مقام معظم رهبری از هنرمندان برای تبیین زوایای پنهان رزمایش همدلی مومنانه، گفت: این رزمایش و فعالیت های همدلانه که نمادی از فرهنگ والای اسلامی و ایرانی است باید مستندسازی و به نسل های آینده منتقل شود.

سردار کریمی اظهار داشت: ویروس کرونا پوشالی بودن قدرت برخی از کشورهای جهان که همواره فرهنگ خود را به رخ ما می کشیدند را نشان داد و ثابت کرد که فرهنگ والای اسلامی همچنان دست بالاتر را دارد زیرا در دوران وقوع بحران کرونا برخلاف ممالک غربی بجای غارت منابع، شاهد بخشش و همدلی منابع و تامین نیاز مردم هستیم.

وی ادامه داد: کرونا همچنین تاثیرگذاری ارزش های دینی و معنوی را به همگان اثبات کرد و باید این دستاوردها را به نسل های آینده منتقل کنیم.

وی تاکید کرد: در استان مرکزی از آغاز رزمایش همدلی و مواسات طبق بررسی ها ۶۹ هزار خانوار آسیب دیده که اغلب شغل روزانه داشتند و همچنین آسیب دیدگان کارگاه های تعطیل احصا شدند که ۲۶ هزار تخت پوشش بهزیستی و ۴۵ هزار خانواده هم تحت پوشش کمیته امداد هستند.

سردار کریمی گفت: باید برای راه افتادن چرخه تولید و بازگشت به کار افرادی که شغل خود را از دست دادند، با جدیت تلاش کنیم.

وی گفت: در استان مرکزی و شهرستان ها باید همه مسئولان، خیران و گروههای مردمی با همدلی و اجماع همچنان برای تامین معیشت و رفاه خانواده های محروم تلاش کنند.

فرمانده سپاه استان مرکزی گفت: تداوم رزمایش همدلی و کمک به محرومان می تواند ترفندهای دشمنان را خنثی کند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است