شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیفرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی: گام دوم کنگره ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی به نقاط خوبی رسیده است

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی: گام دوم کنگره ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی به نقاط خوبی رسیده است

منتشرشده در مرکزی سه شنبه, 30 ارديبهشت 1399 ساعت 09:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: گام دوم کنگره ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی به نقاط خوبی رسیده است.

 

به‌گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به نقش نیروهای مسلح در دفاع از حقوق ملت ایران اظهار داشت: امروز نیروهای مسلح کشور در خط مقدم خدمت به مردم و پاسداری از انقلاب اسلامی قرار دارند و برای دفاع از حقوق ملت و پاسداری از انقلاب اسلامی از همه توان خود استفاده می‌کنند و در این راه مقدس از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

 

وی افزود: تدبیر فرمانده معظم کل قوا مبنی بر "قوی باشیم" که ترجمان "واعدوا لهم ما استطعتم من قوه" است امروز در دستور کار نیروهای مسلح کشور قرار گرفته و امید داریم در مسیر رسیدن به تمدن اسلامی لحظه‌ای از حرکت روبه جلو متوقف نشویم.

 

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: امروز در شرایطی که دنیا درگیر ویروس منحوس کرونا است و به تبع آن این ویروس در ایران شیوع پیدا کرده خوشبختانه با هدایت‌ها و هوشمندی‌های قرآنی و حکیمانه مقام معظم رهبری به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کرده‌ایم و این نشان می‌دهد ما همواره باید بابت نعمت بزرگ ولایت فقیه خدا را شاکر و سپاس‌گزار باشیم.

 

سردار کریمی بیان کرد: امروز حضور مقتدر نیروهای مسلح کشور در آب، خاک و آسمان برای دشمنان ملت و انقلاب پیام‌آور رعب و وحشت و برای دوستداران انقلاب اسلامی مایه افتخار و عزت است و نور امید را در دل مظلومان و آزادی‌خواهان ایجاد کرده است.

 

وی ادامه داد: برگزاری کنگره شهدای استان مرکزی در سال گذشته یکی از افتخارات بزرگ در استان محسوب می‌شود و این رویداد بزرگ با همت و انسجام همه مجموعه استان مرکزی با موفقیت کامل برگزار شد که جا دارد از تمام مردم و مسئولان به منظور مشارکت و همکاری خوب تقدیر کنیم.

 

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی عنوان کرد: نیروهای مسلح استان در برگزاری این رویداد بزرگ تلاش‌ها و مجاهدت‌های شبانه‌روزی داشتند که قابل تقدیر است و امروز در شرایط بیماری کرونا نیز شاهد اقدامات خوبی در سطح استان توسط نیروهای مسلح از جمله بسیج، سپاه، ارتش و ناجا هستیم که این نشان می‌دهد مدافعان امنیت در کنار مدافعان سلامت برای خدمت به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

 

سردار کریمی افزود: در گام نخست کنگره بیش از یک هزار برنامه فرهنگی و 17 اجلاسیه برگزار شد که بعد از برگزاری مراسم اصلی ساختار و سازمانی که به برکت کنگره ایجاد شده بود را حفظ کردیم و طبق مطالبه مقام معظم رهبری گام دوم را شروع کردیم که امروز خوشبختانه به نقاط خوبی رسیدیم و یکی از آنها آشنایی جوانان و نوجوانان با ارزش‌های دفاع مقدس و سیره امام است که تحت عنوان اردوهای یک روزه شهید ایزدپناه برگزار شد و این اردوها بعد از کرونا شروع می‌شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است