شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیمسئول نمایندگی‌ ولی فقیه در سپاه روح‌الله: اقتصادمقاومتی راهگشای توسعه اقتصادی و بهبود معیشت مردم است

مسئول نمایندگی‌ ولی فقیه در سپاه روح‌الله: اقتصادمقاومتی راهگشای توسعه اقتصادی و بهبود معیشت مردم است

منتشرشده در مرکزی چهارشنبه, 29 ارديبهشت 1395 ساعت 09:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:حجت‌الاسلام والمسلمین ذبیحی گفت: اقتصاد مقاومتی راهگشای توسعه‌ اقتصادی و بهبود معیشت مردم است که تمام دستگاه‌ها باید در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی و اجرای سیاست‌های ابلاغی مقام‌معظم رهبری گام بردارند.

 


 به گزارش سپاه نیوز:حجت‌الاسلام والمسلمین ذبیحی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام‌معظم رهبری اظهار داشت: تحقق شعار امسال به نام "اقتصادمقاومتی، اقدام و عمل" زمانی محقق می‌شود که هر کس به سهم خویش در این مسیر حرکت کند و برای این امر اهتمام ویژه‌ای داشته باشد.


وی افزود: وحدت و موفقیت امروز نظام اسلامی در زیر پرچم ولایت محقق شده و با پیروی از مکتب ولایت در این مسیر ثابت قدم بمانند و امروز بیش از گذشته برای مقابله با بحران‌های اقتصادی مصمم‌تر از دیروز وحدت خود را حفظ کنند.


مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی به معنای رنج کشیدن نیست بایستی از کارآفرینان و جوانان با استعداد مناطق مختلف کشور و به خصوص مناطق محروم که می‌تواند به افزایش اشتغال و تولید ملی کمک به‌سزایی کند حمایت شود تا شاهد افزایش تولید ملی نیز باشیم.

 

 انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است