شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیفرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک : رسالت سپاه حفاظت صحیح و به موقع از انقلاب اسلامی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک : رسالت سپاه حفاظت صحیح و به موقع از انقلاب اسلامی است

منتشرشده در مرکزی شنبه, 15 مهر 1396 ساعت 10:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک گفت: رسالت سپاه حفاظت صحیح و به موقع از انقلاب اسلامی است و حفظ و پاسداری از میراث و ارزش‌های انقلاب و نظام وظیفه‌ای ملی و دینی است.

 

به‌گزارش سپاه نیوز؛ محمدرضا رضایی در جلسه هم‌اندیشی بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت با تاکید بر اینکه وظیفه یک پاسدار همیشه پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های اسلام و انقلاب است، اظهار داشت: پاسدار واقعی دنبال این است که انقلاب کجا نیاز به کمک او دارد و کار روی زمین مانده است، زیرا انقلاب را از خودمان می دانیم.

 

وی لزوم روشنگری در مسائل مهم را ضروری دانست و آگاهی بخشی در موضوعات حساس کشور به سطوح مختلف اقشار جامعه را برای انتخاب رویه درست بسیار راهگشا برشمرد و  افزود : مبارزه با جریان‌های نفاق و ضد انقلاب بسیار پیچیده شده است، پیشکسوتان در این قضیه وظیفه سنگینی به عهده دارند و بایستی در برابر پاسداشت انقلاب و ارزش‌ها نقش آفرینی کنند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک با تاکید بر اینکه جایگاه و اقتدار امروز مرهون دلیرمردی رزمندگان در دوران دفاع مقدس است، ادامه داد: رزمندگان و پاسداران به نسل‌های آینده بگویند که این انقلاب باتحمل چه سختی‌هایی به نتیجه رسیده است.

 

 رضایی بر لزوم هوشیاری در مقابله با هجمه فرهنگی دشمن تاکید کرد و گفت: امروز سپاه، بسیج و همه دوستداران انقلاب نگران مسئله جنگ نرم هستند؛ ما وارد صحنه‌ای از جنگ شده‌ایم كه یگان‌های جدید نیاز داریم و برای ایجاد این نیروی پشتیبان هزاران پاسدار بازنشسته داریم كه بزرگترین حماسه‌ها و صحنه‌های دوران انقلاب در مقاطع گوناگون را آفریده و همواره آماده جانفشانی و ایثار در راه حفظ و پاسداری از انقلاب هستند.

 

وی افزود: رسالت سپاه حفاظت صحیح و به موقع از انقلاب اسلامی است و حفظ و پاسداری ازمیراث و ارزش‌های انقلاب و نظام وظیفه‌ای ملی و دینی است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک خاطرنشان کرد: بدون شک مهمترین قدرت و سرمایه سپاه در وجود نیروهای مؤمن و فداکار آن بوده که سپاه را قادر به حضور در عرصه‌های مختلف دفاعی و امنیتی ، سازندگی و ... کرده است.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است