شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیجانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی: ولایت‌مداری برجسته‌ترین ویژگی‌ شهدا بود

جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی: ولایت‌مداری برجسته‌ترین ویژگی‌ شهدا بود

منتشرشده در مرکزی دوشنبه, 24 مهر 1396 ساعت 10:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه روح‌الله گفت: یکی از ویژگی های شهدا ولایت‌مدار بودن آن‌ها بود و همه ما باید در پشتیبانی از ولایت فقیه لحظه‌ای غفلت نداشته باشیم تا کشور از گزند حوادث در امان بماند.

 

به‌گزارش سپاه نیوز؛سرهنگ پاسدار محسن گلشن‌زاده جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در چهارمین یادواره «آبروی کوچه‌ها، افتخار محله‌» برگزار شد با تاکید بر اینکه ما بایستی قدردان خون شهدا باشیم، گفت: در دوره‌ای که دشمن به خاک این کشور تجاوز کرد جوانانی احساس مسئولیت کردند و برای ادای دین خود به اسلام و انقلاب راهی جبهه‌ها شدند.

 

وی افزود: دشمن به دنبال این است که دوران دفاع مقدس به عنوان مهم‌ترین دوران پرافتخار و حماسه ساز انقلاب اسلامی که دو ابرقدرت شرق و غرب را به زانو درآوردیم را از اذهان نسل جوان امروزی پاک کند.

 

جانشین فرمانده سپاه روح‌الله با اشاره به اینکه دوران دفاع مقدس ریشه در مکتب عاشورا دارد، گفت: این تاریخ را نباید بگذاریم فراموش شود و آن را باید همچون قیام امام حسین(ع) که روز به روز فراگیرتر می شود، تبیین کرد.

 

گلشن‌زاده تصریح کرد: امروز عزتی كه نصیب ما شده به بركت ایثار ایثارگران بوده است و همه ما می‌دانیم شهدا خیلی عزت دارند و یقینا عامل پیروزی اعتقادی بودن آن‌ها بود نه تجهیزات، قدر خودمان را بدانیم و این عزت راحفظ كنیم.

 

وی ادامه داد : امروز ما این اقتدار و پیشرفت را مدیون آن خون‌ها هستیم،‌ تاثیر این ایثارگری‌ها فراتر از مرزها موجب بیداری اسلامی و وحشت دشمنان شده است.

 

جانشین فرمانده سپاه روح‌الله خاطرنشان کرد: یکی از ویژگی های شهدا ولایت‌مدار بودن آن‌ها بود و همه ما باید در پشتیبانی از ولایت فقیه لحظه‌ای غفلت نداشته باشیم تا کشور از گزند حوادث در امان بماند.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است