شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیسردار غیب‌پرور: سپاه مجموعه‌ای خدوم و متعلق به مردم، نظام و انقلاب اسلامی/ ملت متکی به استقلال داخلی مورد تهاجم بیگانگان قرار نمی‌گیرد

سردار غیب‌پرور: سپاه مجموعه‌ای خدوم و متعلق به مردم، نظام و انقلاب اسلامی/ ملت متکی به استقلال داخلی مورد تهاجم بیگانگان قرار نمی‌گیرد

منتشرشده در مرکزی دوشنبه, 24 مهر 1396 ساعت 10:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک مجموعه خدوم و متعلق به مردم، نظام و انقلاب اسلامی است که در تمامی عرصه‌ها در راستای خدمت‌رسانی به ملت و نظام نقش‌آفرینی کرده است و خدمات صادقانه‌ای را به ثمر نشانده است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار غلام حسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه بازدید از اردوهای جهادی در روستای اسماعیل‌آباد کوچکلو از توابع شهرستان زرندیه استان مرکزی ، اردوهای جهادی را عرصه عشق، مجاهدت و خدمت‌رسانی دانست و گفت: برجسته‌ترین اتفاقی که در اردوهای جهادی این روستا افتاده است این است که برای اولین بار فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اکیپ کاملی از نیروهای زمینی، دریایی، هوایی و قرارگاه پدافند از این اردوها بازدید داشتند و ما از این حضور قدردانی می‌کنیم.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اظهارات آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مسئولان نظام موضع‌گیری‌ها و سخنان خوبی را در این زمینه مطرح کرده‌اند و باید گفت که سپاه یک یگان نظامی نیست بلکه یک نهاد برآمده از بطن انقلاب است.

 

سردار غیب‌پرور تصریح کرد: سپاه یک مجموعه خدوم و متعلق به مردم، نظام و انقلاب اسلامی است که در تمامی عرصه‌ها در راستای خدمت‌رسانی به ملت و نظام نقش‌آفرینی کرده است و خدمات صادقانه‌ای را به ثمر نشانده است.

 

وی افزود: آمریکایی‌ها می‌دانند که سپاه چه ارزشی در نظام اسلامی دارد و مردم چه علاقه‌ای به این نهاد مردمی و انقلابی دارند. 

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: هر ملتی که روی پای خود بایستد و به استقلال خود متکی باشد، امکان ندارد مورد هجوم دشمنان قرار گیرند.

 

سردار غیب‌پرور در بخش دیگر از سخنان خود به فعالیت اردوهای جهادی در سال جاری اشاره کرد و گفت: امسال برنامه ریزی جدیدی در این زمینه انجام شده است و با سنوات گذشته  اردوها متفاوت‌تر خواهد بود ، در سال 95 از نظر کمی تعداد اردوهای جهادی هدفگذاری شده در کشور 6 هزار گروه جهادی بود ولی امسال هدفگذاری در این بخش تعداد 10 هزار گروه جهادی و به استعداد 810 هزار نفر است که امیدواریم تا پایان سال محقق شود.

 

وی با بیان اینکه براساس برنامه‌ریزی‌های جدید از این پس گروه‌های جهادی در هر منطقه محروم مدت طولانی را فعالیت خواهند داشت، افزود: تلاش داریم تا گروه‌های جهادی را به جغرافیای هدف وصل کنیم یعنی تا سال گذشته گروه‌ها به مناطق محروم می‌رفتند و فعالیت‌های آن گروه استمرار پیدا نمی‌کرد ولی براساس طرح جدید هر منطقه‌ای را بین 3 تا 5 سال تحویل یک گروه جهادی می‌دهیم که علاوه بر خدمات رسانی رابطه فکری و روحی را با مردم منطقه داشته باشند.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین انسجام آحاد مردم را ثروت اصلی نظام دانست و گفت: این انسجام بخشی هدف اصلی است که امیدواریم به آن دست پیدا کنیم.

 

انتهای خبر/09

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است