شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیبه همت ناحیه مقاومت بسیج ساوه ؛ اعزام 250 دانش‌آموز ساوجی به مناطق عملیاتی جنوب

به همت ناحیه مقاومت بسیج ساوه ؛ اعزام 250 دانش‌آموز ساوجی به مناطق عملیاتی جنوب

منتشرشده در مرکزی یکشنبه, 30 مهر 1396 ساعت 14:40
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: به همت ناحیه مقاومت بسیج ساوه 250 دانش‌آموز ساوجی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار احمد صابرنژاد مسئول روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج ساوه از اعزام اولین کاروان راهیان نور این شهرستان به مناطق عملیاتی خبر داد و گفت: اولین کاروان اعزامی از دانش‌اموزان ساوجی به استعداد 250 زائر صبح امروز عازم مناطق عملیاتی جنوب شدند.

 

وی افزود: دانش‌آموزان در این سفر معنوی ضمن بازدید از مناطق عملیاتی شرایط دشوار رزمندگان اسلام در دروان دفاع مقدس را درک می کنند و باعث تقویت روحیه استکبارستیزی در زائران می‌شود. در حقیقت راهیان نور یاد و خاطره شهدا را بیش از هر مکان و زمان دیگری زنده می‌کند و بیشتر متوجه فداکاری، شجاعت و ازخودگذشتگی شهدا می‌شویم و اینکه آزدی و عزت امروزمان را مدیون آنها هستیم.

 

مسئول روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج ساوه با تاکید بر الگوگیری نسل جوان انقلاب از دوران دفاع مقدس و مقابله با دشمن در جبهه جنگ نرم امروزه تصریح کرد: بعد از دوران دفاع مقدس دشمنان نظام اسلامی تمام قد در جبهه فرهنگی علیه نظام اسلامی به پا خواسته‌اند و هنوز در این خاک دفاع صورت می گیرد.

 

 صابرنژاد اردوی راهیان نور را یک سفر معنوی برشمرد و گفت: دشمنان فکر، اعتقاد، باور جوانان ما را در جنگ نرم نشانه گرفته‌اند که باید در این زمینه روشنگری‌ها و آگاهی بخشی لازم صورت گیرد و اردوهای راهیان نور از اقدامات بی‌نظیر در جهت حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و عدالت‌خواهی است.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است