شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیمسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ساوه: اخلاص، ایمان و ولایت‌مداری شهدا در حفظ خاک میهن اسلامی وصف‌ناپذیر است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ساوه: اخلاص، ایمان و ولایت‌مداری شهدا در حفظ خاک میهن اسلامی وصف‌ناپذیر است

منتشرشده در مرکزی دوشنبه, 04 دی 1396 ساعت 09:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ساوه گفت: هوشیاری، اخلاص، ایمان و ولایت‌مداری شهدا در حفظ خاک میهن اسلامی وصف‌ناپذیر است و تكریم شهدا و خانواده آنان باید سرلوحه در همه عرصه‌های زندگی برای  نسل امروز باشد .

 

به‌گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌السلام والمسلمین محمد صادق شعبانپور مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ساوه استان مرکزی در دیدار از خانواده معظم شهید «حسن خانمحمدی» امنیت و آرامش امروز کشور را مرهون ایثارگری و از جان‌گذشتگی شهدا دانست و اظهار داشت: عزت و اقتدار میهن اسلامی، امنیت و آسایش کنونی مرهون خون شهیدان، و مقاومت و ایستادگی خانواده‌های معظم شهداو ایثارگران است .

 

وی افزود: با توفیق الهی، حضور در جمع خانواده معزز شهدای جنگ تحمیلی موجب شادابی روح می‌شود و رسیدگی به امور این افراد افتخار بزرگی است که می‌بایست با عشق به خدمتگزاری انجام شود .

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ساوه تصریح کرد: امنیت و آرامش امروز کشور ما مدیون خون شهدا و از خود گذشتگی ایثارگران بوده و امروز وظیفه ما است تا پیرو راه این عزیزان باشیم.

 

حجت‌السلام  والمسلمین شعبانپور با یادآوری این موضوع که خانواده‌های شهدا از عزیزان خود در راه حفظ اسلام گذشتند، ادامه داد: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند و یاد شهدا اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه است .

 

وی افزود: هوشیاری، اخلاص، ایمان و ولایت‌مداری شهدا در حفظ خاک میهن اسلامی وصف‌ناپذیر است و تكریم شهدا و خانواده آنان باید سرلوحه در همه عرصه‌های زندگی برای نسل امروزباشد .

 

گفتنی است اعضای شورای نمایندگی ولی‌فقیه ناحیه مقاومت بسیج ساوه، از 10 خانواده معظم شهید شهرستان ساوه در هفته جاری سرکشی و دیدار کردند.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است