شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیمسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی: معنویت؛ سرلوحه اقدامات در سپاه است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی: معنویت؛ سرلوحه اقدامات در سپاه است

منتشرشده در مرکزی سه شنبه, 14 فروردين 1397 ساعت 08:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: در مجموعه سپاه بایستی عنصر معنویت سرلوحه تمامی اقدامات قرار گیرد و وظیفه نمایندگی در سپاه تقویت این عنصر ارزشمند است.

 

به‌گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین رضوی‌راد مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی در گردهمایی «مصون‌سازی فرهنگی» که در ناحیه مقاومت بسیج اراک برگزار شد، اتکال به خداوند، ولایتمداری، بصیرت در شناخت دشمن، خودباوری و بازگشت به هویت دینی را از راه‌های مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن دانست و گفت: انقلاب اسلامی در طول این چهار دهه که از عمر با برکتش می‌گذرد توانسته نبرد نابرابر را به نبرد نامتقارن مبدل کند و همین موضوع استکبار جهانی را به وحشت انداخته است.

 

وی در ادامه با تاکید بر ضرورت توجه به معنویت در سپاه به عنوان مهم ترین عامل موفقیت این نهاد انقلابی در تمامی عرصه‌ها‌، گفت: در مجموعه سپاه بایستی عنصر معنویت سرلوحه تمامی اقدامات قرار بگیرد و وظیفه نمایندگی در سپاه تقویت این عنصر ارزشمند است .

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: یک پاسدار باید ضمن داشتن بصیرت سیاسی نسبت به ارتقای معنویت و افزایش دانش دینی خود تلاش کند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین رضوی‌راد افزود: نمایندگی و فرماندهی همواره می‌بایست فرمول اقتدار و پیروزی که همان ترکیب معنویت، مهارت، تجربه و تجهیزات دفاعی است را در این مجموعه نهادینه کنند که در این بین تولید ایمان راسخ و معنویت تاثیرگذار در سپاه و بین پاسداران بر عهده مجموعه نمایندگی ولی فقیه است.

 

وی خاطرنشان کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی افزودند پیروزی حق بر باطل وعده‌ای الهی و تحقق یافتنی است و ما وظیفه داریم که تا تحقق این وعده الهی به تلاش خود ادامه دهیم.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است