شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیمسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی: نقش سپاه در شکست توطئه‌های دشمن غیرقابل انکار است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی: نقش سپاه در شکست توطئه‌های دشمن غیرقابل انکار است

منتشرشده در مرکزی شنبه, 08 ارديبهشت 1397 ساعت 11:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: نقش سپاه پاسداران در شکست توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان انقلاب و اسلام غیرقابل انکار است.

 به‌گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین محمدولی رضوی‌راد مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به روز پاسدار اشاره کرد و گفت: نام امام حسین(ع) به عنوان بزرگترین پاسدار اسلام که در دفاع از اسلام حماسه بزرگ عاشورا را آفرید در تاریخ ثبت شده است و فلسفه نامگذاری روز ولادت امام حسین(ع) به نام روز پاسدار به همین دلیل است.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ریشه در مکتب عاشورا دارد، تصریح کرد: با گذشت 1400 سال از نهضت عاشورا، مردی با همان ویژگی‌ها وارد عرصه شد و با الهام گرفتن از واقعه عاشورا انقلاب کرد و برای پاسداری از انقلابی که ویژگی‌های عاشورایی داشت می‌بایست تشکیلاتی را ایجاد کنند که به این وظیفه عمل کنند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین رضوی‌راد ادامه داد: در دوم اردیبهشت سال 58 به فرمان حضرت امام خمینی(ره) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شکل گرفت و پاسداران انقلاب اسلامی باید بدانند همانگونه که امام حسین(ع) از اسلام دفاع کرد باید از انقلاب و اسلام دفاع کنند.

 

وی افزود: وظیفه اصلی سپاه پاسداران دفاع از انقلاب اسلامی در تمام شرایط است و در این زمینه کارنامه سپاه پاسداران و پاسداران خدوم کشور درخشان بوده و ملت ایران می‌دانند که سپاه از کشور و انقلاب اسلامی تا پای جان دفاع کرده و این دفاع و پاسداری را هم ادامه می‌دهد.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله بکارگیری از نیروهای مردمی را وجه تمایز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با سایر نیروهای مسلح عنوان و تصریح کرد: سپاه پاسداران این توانمندی را دارد که نیروهای مردمی را در قالب بسیج ساماندهی و از ظرفیت آنان در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی استفاده کند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین رضوی‌راد با بیان اینکه سپاه پاسداران در کنار ارتش در طول هشت سال جنگ تحمیلی به خوبی از کشور دفاع کرد، گفت: پس از دفاع مقدس و پیروزی جمهوری اسلامی ایران بر جبهه کفر، سپاه پاسداران وارد عرصه سازندگی شد تا در این عرصه نیز به انقلاب خدمت کند.

 

وی افزود: اقدامات سپاه در عرصه سازندگی و محرومیت‌زدایی بدون منت و چشم‌داشت بوده و  این خدمت‌رسانی به مناطق محروم را تکلیف و وظیفه خود می‌داند.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله تصریح کرد: در عرصه دفاع از امنیت کشور نقش سپاه بزرگ و سازنده بوده و در کنار دیگر نیروهای مسلح توانسته‌اند امنیت کشور را برقرار کنند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین رضوی‌راد تاکید کرد: این کارنامه درخشان سپاه در تمامی عرصه‌ها و نقش اثرگذار این نهاد انقلابی باعث شده تا سپاه پاسداران مورد هجمه دشمنان قرار گیرد.

 

وی افزود: سپاه برای مردم است و جان خود را هم برای این ملت و شکوفایی این کشور فدا می‌کند، پاسداران ما با اخلاص در میدان عمل تلاش می‌کند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین رضوی‌راد گفت: وظیفه ما این است که سپاه، مدافعان حرم، شهدای مدافع حرم و خانواده‌های آنها را تکریم کنیم و حراست و پاسداری از خون شهیدان را همواره سرلوحه کار خود قرار دهیم و در عرصه‌های مختلف بیش از گذشته در مسیر اقتدار کشور تلاش کنیم.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله اطاعت از فرامین رهبری را دیگر وظیفه ملت ایران دانست و خاطرنشان کرد: هر زمان که به دستورات مقام معظم رهبری عمل کردیم به قله‌های عزت و اقتدار رسیدیم.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است